Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Divize stavba

Stavby již odedávna určují kulturu majitele. Stavba o Vás může prozradit více, než si myslíte. Proto nepodceňujte, komu svěříte svoji stavbu do péče. Firma Ideal Okno se zabývá se kompletní dodávkou hotových staveb na klíč a vším, co souvisí se stavbou. V tomto odvětví jsme zkušení a spolehliví. Díky naší kvalitní práci, individuálnímu přístupu k zákazníkovi a tím, že nenajímáme externí firmy se řadíme mezi velice schopné a cenově výhodné řešení. Naším cílem je naprosto spokojený zákazník a hlavně kvalitně odvedená práce. Stavba od nás je Vaše „ideální řešení“.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Zednické stavby
Stavební tým z Ideal Okno se postará o lité podlahy, vnitřní, venkovní omítky, fasády menších staveb, jako jsou rodinné domy, kamenné ploty a ploty z okrasných cihel, obklady, dlažba (dláždíme jen menší plochy), zámkovou dlažbu, ruční výkopové práce, zednické úpravy interiéru, zateplení domu, obklady polystyrenem.

Suché stavby
Poskytuje komplexní služby v oboru stavebnictví – kompletní opláštění stavby systémem sádrokartonu, minerální podhledy a odlehčené podlahy.

Dřevostavby
Stavba altánu, pergoly, zahradní domky, stavba plotu a rodinné domky do půdorysu 100m2 ? Pro IDEAL-STAVBA žádný problém.

Interiérové úpravy
Úpravy interiéru jsou další službou, kterou Vám nabízíme. Kvalitní práce je samozřejmostí. Provádíme konstrukci plovoucích podlah, interierových dveřích, obložek, zasouvacích dveří. Obkládáme dřevem (provádíme výstavbu vnitřních palubovek). Opracováváme a lakujeme trámy v interiéru.