Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Rekonstrukce

Jedním z nejběžnějších úkolů, jímž nás zákazníci pověřují, je rekonstrukce. Důvodů pro ni existuje celá řada. Úvodem bychom chtěli říci, že komplexní přestavba bytu, domu, nebo třeba jen koupelny je po desítkách let užívání nevyhnutelný proces. Často uživatelé projevují obavy k rekonstrukci přikročit, ne snad že by na to neměli peníze, ale roli hraje určitá nostalgie, určitý sentiment. Po tolika letech užívání si člověk nechce zvykat na novou tvář obydlí… ale právě přes tahle růžová sklíčka nostalgie si dotyčný neuvědomuje základní fakt, že mu byt chátrá. A to může vést k nepříjemným následkům, které si vyžádají nepoměrně větší finanční prostředky, než kolik by byla stála přestavba samotná.

Rekonstrukce, zvláště probíhá-li ve větším měřítku, je skutečně krok závazný, neméně významný jako od základního kamene výstavba nového bytu nebo domu. Je to tedy běh na dlouhou trať a základní poučkou je vyčlenit si na to finanční prostředky, raději s nějakou rezervou. Je třeba vědět, co přesně člověk chce. To nejhorší, co se může stát je začít realizovat velkorysé plány, aby poté uživatel zjistil, že mu finanční zdroje dochází a na konci rekonstrukce přikročil ke kompromisům, co se týče standardu použitých materiálů, obkladů, oken nebo dveří. Známé jsou případy, kdy na začátku rekonstrukce byly instalovány krásně dekorované dubové dveře nejvyšší jakosti jako rozhraní mezi obývacím pokojem a kuchyní a na konci byla použita nejlevnější okna, jaká byla k dispozici, protože už chyběly peníze.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Rekonstrukce musí být vyvážená, ucelená, a pokud probíhá jen v určité části obydlí, musí se přizpůsobovat taky standardu jeho zbytku.

Pokud vás předchozí řádky trochu zastrašily, rádi bychom vás ujistili, že s tímto oříškem vám rádi poradíme, jak učinit průnik mezi množinou vašich finančních možností a realitou cen materiálů a výrobků, které se jako aktéři účastní přestavby.

Na prvním místě v žebříčku priorit stojí vylepšení bytového prostoru a zlepšení kvality vašeho bydlení.

Tolik jen pár slov na úvod a teď už bychom vám doporučili přečíst si další stránky našeho webu, které se zabývají dílčími způsoby rekonstrukce. Základními typy jsou rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen a rekonstrukce bytu a domu. Která z nabízených možností se vás týká?