Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Mikroventilace

Mikroventilace se dostala na český trh před několika lety a okna s touto možnosti byly označovány jako „top kvalita“. Taková okna byla jednoduše vnímána jako známka luxusu. Tento užitečný vynález se ale dokázal tak rychle rozšířit, že dnes platí spíše tvrzení – okna, která mikroventilaci nenabízí jsou nekvalitní a zastaralá. Přítomnost tohoto systému u plastových oken je dnes vnímána jako automatická věc. Nemusíme snad zbytečně dodávat, že v případě naší firmy můžete být bez obav – mikroventilaci samozřejmě nabízíme!

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Tato funkce totiž skutečně má co do sebe. Stačí stlačit kliku do takové polohy, aby křídlo plně nepřimykalo k těsnícím profilům. Dovnitř tedy proudí minimum vzduchu, ale zároveň je zcela zabráněno možnosti vniku prudkého větru, jenž má tendenci zdemolovat všechno, co se v místnosti u oken nachází. Pokud uživatel využije možnosti mikroventilace, může klidně místnost i opustit, být celý den pryč a vrátí se zpět do důkladně provětraného domova. Tato funkce je tedy praktická především pro ty z nás, kdo trávíme velkou část dne mimo domov – a to je asi většina z nás. Obzvláště mikroventilace vynikne v létě – dusno a horko rozhostěné v místnosti, kde se během tropického letního dne neotevírala okna, není moc příjemné.

Nejde ale jen o pocity. Permanentní větrání přináší i další výhody. V místnosti, do které nepřichází zvenčí žádný vzduch, se koncentruje vlhkost a ta vede uvnitř ke vzniku plísní. Jistě si vybavíte tmavě zelené nebo černé skvrny v okolí oken nebo na rohových částech stropů… pobyt v prostorech obývaných plísní je značně nehygienický. Pokud máte malé děti, rozhodně musíte zamezit vzniku plísní u oken nebo na stěnách jejich pokoje, stůj co stůj!

Kalkulace

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace plastových oken s mikroventilací zdarma

Nutno ale zmínit, že mikroventilace není úplně všemocná. Přece jen, pouští dovnitř minimum vzduchu a efektivní výměna látek mezi vnějším prostředím a interiérem neprobíhá úplně dokonale. Nad touto skutečností se naši odborníci zamýšleli a řešení našli. Je jím malá inteligentní klapka Gecco zajišťující automatické větrání ve větší šíři. Výměna většího množství vzduchu zaručuje efektivnější větrání a přitom i zde je rezolutně zabráněno možnosti vzniku průvanu! Jak celý tento princip pracuje, to se můžete dočíst na samostatné stránce věnované systému automatického větrání Gecco. Klasikou však do dnes zůstává jednoduchá mikroventilace.