Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Žaluzie

Žaluzie jsou žádané především těmi lidmi, co je každé ráno budí brzké raní paprsky. Letní měsíce jsou charakteristické tím, že slunce objevující se na obloze už brzy ráno začíná velmi rychle a urputně pražit. Kdo by neznal ten pocit, když mu už v sedm ráno paprsky slunce otevřou oči a nedovolí mu pokračovat v klidném spánku. Někdo má buzení sluncem rád, ale většina lidí si tento budíček ráda odpustí.

Je to jen jeden z mnoha důvodů, proč si pořizovat žaluzie, které udržují v místnosti příjemné pološero nebo šero, drží v místnosti trochu chladnější prostředí a zadržují částečně hluk přicházející z ulice. Kromě toho jsou dobré pro udržování jistého soukromí a co je důležité, šetří oči. Protože styk očí s přímým slunečním svitem není vůbec zdravý.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Nezdá se to, ale takové žaluzie, to je věda. Málokterý doplněk bytu může nabývat tolika různých tvarů, barev nebo způsobů manipulace. Existují druhy venkovní i vnitřní, vertikální i horizontální, hliníkové, dřevěné nebo bambusové. A aby té variability nebylo málo, ještě se dále dělí podle způsobů otevírání. Můžete tak činit řetízky, otočnými tyčemi, šňůrkami, dokonce i elektronicky… Firma Climax, jejíž nabídku produktů pro naše okna přebíráme, vyrábí žaluzie ve všech možných variantách.

Technologie prošla od svého objevení dynamickým vývojem. Dalo by se říci, že nemine pár let, aby se neobjevil nějaký nový prvek nebo nápad, jak tento vynález ještě zdokonalit. Není to tak dávno, co se na český trh dostaly horizontální žaluzie, které vypadaly jako zjevení – a na někoho tak stále ještě působí. Avšak tyto se už staly naprostým standardem a jestli můžeme o něčem mluvit jako o novém trendu, tak jsou to spíše dřevěný typ s bambusovou lamelou. Díky jejich výborné pružnosti a tvrdosti pomalu přetlačují klasické hliníkové modely.

Výhodou žaluzií oproti jiným způsobům zastiňování je fakt, že intenzitu zastínění s nimi můžete regulovat. Navíc jsou k dostání za velmi dobré ceny. Nevyžadují žádnou velkou péči, pro jejich občasnou údržbu vám spolehlivě poslouží prachovka nebo vysavač.

Na následujících stránkách se dočtete více k jednotlivým druhům žaluzií.