Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Interiérové dveře

Interiérové dveře jsou velmi důležitým designovým prvkem, protože ty padnou do oka vždy jako první. Vnitřní dveře tedy mají v interiérech tu roli, že nejen zavírají místnosti, ale také otevírají prostor pro jejich aranžování. Interiérové dveře díky svým vytříbeným tvarům, zajímavým vzorům a rozmanitým barvám umožňují zvýraznit individuální atmosféru celého bytu.

U vnitřních dveří víc než u vstupních dveří nebo u oken je volba dřeva coby materiálu věcí osobního vkusu, který každý máme jiný. Interiérové dveře se totiž nepotýkají s problematikou střetu vnějšího a vnitřního prostředí, takže od řešení problematiky tepelné izolace můžeme nyní trochu odhlédnout (snad jedině zvuková izolace bude mít někdy trochu význam, například pokud instalujeme dveře do dětského pokoje…).

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Jinými slovy, pokud někdo preferuje vzhled plastových dveří, které mohou nabývat mnoha různých podob, ten může bez okolků sáhnout po nich. Ale kdo má rád víc dřevo, ten jen na správné adrese zde, na této stránce.

Není na místě tvrdit, že záliba ve dřevěných dveřích je znakem starší generace. I dřevěné interiérové dveře mohou vypadat velmi moderně a mladě. Designérům se při navrhování dveří otevírají velké možnosti s ohledem na řešení jejich prosklení, vytváření různých dekorativních ornamentů, ozdobných dýh a podobně. Tím jen chceme upozornit ty z vás, kteří usilují o moderní vzhled bytu nebo domácnosti, že i do vašich neotřelých plánů na podobu vašeho obydlí mohou dřevěné dveře z naší nabídky vhodně zapadnout.

Nicméně uspokojíme plně i potřeby více konzervativně smýšlejících. Zakoupit se u nás dají i více klasické nebo univerzální vzory.

Kalkukace

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace pro interiérové dveře zdarma

Při prohlídce našich nabídníků si ale všimněte, jak moc můžete vzhled svých dveří ovlivnit. Nejde jen v první řadě o výběr konkrétního dřeva nebo o výběr velikostí do šířky nebo do výšky (jsme schopni vám poskytnout dveře šité na míru). Jde právě i o menší detaily, které ale rozhodně nejsou bezúčelné. U některých typů si můžete zvolit barvu skleněné výplně, typ zárubně nebo typ vnitřní výplně. Samozřejmostí je možnost vybrat si z celé řady klik.

Dřevěné dveře nejsou rigidní. Alespoň u nabídek společnosti Ideal Okno platí, že existuje nekonečno mnoho možnosti pro interiérové dveře.