Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Profil SOFT 78

Pokud někdo potřebuje nainstalovat do svého domova nová okna a vyhledává co nejekologičtější řešení, často za tím nestojí pouze jistá míra zodpovědnosti a úcty vůči matce přírodě. Je za tím i ryzí pragmatismus. U oken totiž platí totiž pravidlo, že co je ekologické, to šetří peníze. Extraizolační typ oken, jejichž součinitel prostupu tepla (tedy ukazatel, o jehož existenci bychom měli při výběru oken vědět) atakuje hodnotu 1, znamená nižší spotřebu tepla v domácnosti. Teplo totiž neproniká v tak velké míře ven do ovzduší, zůstává pěkně vevnitř a není nutné tolik topit.

Uvést tuto poučku je na místě, pokud mluvíme o dřevěných profilech z řady Softline, najmě o typu 78. Jedná se totiž o zdokonalený model eurookna, vyrobený ze slepených a zlisovaných dřevěných lamel s podélným napojením. Materiály jsou též, jaké se používají i u profilu 68 SOFT – smrk napojovaný, smrk nenapojovaný, meranti a dub. Povrchově je výrobek ochráněn odolnou vícevrstvou lazurou a upraven vodou ředitelným systémem ADLER z rakouské výroby, který splňuje všechny požadavky na ochranu životního prostředí. Lazury si můžete vybrat ze standardní barevné škály (celkem je k dispozici 12 odstínů), také je možná volba krycí barvy dle RAL vzorníku.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Softline 78 je nabízený ve dvou variantách – s dvojsklem a dvojitým celoobvodovým silikonovým těsněním nebo se zaskleným trojsklem. Dvojsklo má standartní složení 4-16-4 a Ug (tedy zmíněný koeficient prostupu tepla) nabývá hodnot 1,1 W/m2K – 1,0 W/m2K. Izolační trojsklo je složeno systémem 4-12-4-12-4 a koeficient se zde dostává až na 0,7 W/m2K. To jsou čísla, která vypovídají o skvělé izolaci. Proto profil 78 SOFT splňuje podmínky zařazení do třídy A na škále energetické úspornosti oken.

Zároveň slouží jako vynikající zvuková bariéra – tlumí zvuk až o 33 – 45 decibelů, v závislosti na typu prosklení.

Ačkoliv jsme dosud mluvili jen o oknech, produkt má širokou konstrukční variabilitu – je možno vyrábět okna, balkonové dveře i vstupní dveře, posuvně sklopné dveře a další výrobky.

Zvýšenou bezpečnost okna přináší bezpečnostní hříbky. Produkt je opatřen celoobvodovým kováním MACO. Spodní části křídel i rámů jsou u profilu 78 SOFT vybaveny hliníkovými okapnicemi, jež zajišťují spolehlivý odtok vody i při náporovém dešti. Okapnice ochrání křídlo i proti přimrzání.