Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Dřevěné dveře

Dřevěné dveře rozlišujeme podle toho, jestli budou sloužit jako domovní dveře nebo klasické interiérové dveře. Každé totiž vykazují úplně jiné vlastnosti odvíjející se od jejich účelu.

Od vstupních dřevěných dveří očekáváme víc, než jen že budou dobře vypadat. Při jejich výběru musíme zohlednit jejich izolační vlastnosti, jak tepelné, tak i zvukové. Snad nejvyšší důležitost ale má bezpečnost. V různých rčeních mají sice dveře zpravidla roli tranzitní – mluví se o dveřích, které se otevírají směrem k netušeným možnostem, dále známe dveře úspěchu, které musíme mít otevřené dokořán… ve skutečnosti, v realitě, mají v našich domovech větší cenu dveře, které jsou po většinu času spolehlivě zavřené. Jedině za zavřenými dveřmi totiž začíná klidný a bezpečný domov.

Naproti tomu stojí interiérové dřevěné dveře, bariéra mezi jednotlivými místnostmi v bytě. Podle naší filozofie se musí jednat o vysoce moderní a vkusný bytový doplněk, který podtrhuje krásu vašeho bytu a nezadusí okolní dekorativní prvky. V interiérových dveřích vám slouží náš bohatý výběr doplněný o galerii, v níž se můžete podívat, jak jednotlivé produkty v interiérech vypadají a působí.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Když už jsme otevřeli tuto filozofickou diskusi, patří k ní ještě další myšlenka – každý by měl mít možnost stát se designérem vlastního domova, moci si do detailu navrhnout každou drobnost v celém obydlí. A od dveří se to odvíjí. Někdy je to totiž jedna z prvních věcí, kterou uživatel pořizuje – třeba je to i váš případ. Proto by bylo chybou limitovat se už ze začátku tím, že má zákazník omezenou volbu jen několika málo produktů, ke kterým si může určit jen jejich dekor.

Společnost Ideal Okno disponuje desítky možnostmi pro dřevěné dveře, z nichž každé se můžou pochlubit variabilním barevným ztvárněním, jen prvním krokem. Nadstavbou je možnost určit si velikost a tvar dekorativních prvků, nejčastěji skleněné výplně, včetně jejich barevného provedení. Každé standardní vybavení se dá rozšířit celou řadou doplňků. A o širokých možnostech v určování rozměrů dveřních křídel ani nemluvě.

Dejte si s prohlídkou naší interaktivní galerie klidně na čas, volbu pečlivě zvažte. Sestavování vlastních ideálních dveří sice je trochu složitý, ale poměrně příjemný proces. Výslednou cenu vám sdělí náš objednávkový formulář, jímž můžete přímo zažádat o Vámi vytvořené dřevěné dveře.