Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba
10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Rekonstrukce bytu a domu

Tato fáze stavební rekonstrukce je z těch, které si zde představujeme, vůbec nejrozsáhlejší. Kompletní přestavba bytu či domu si žádá v závislosti na rozsahu lokace 3-6 týdnů a předchází jí navíc nějaká doba přípravy (tuto přípravu především tvoří komunikace s klientem a formování jednotného úhlu pohledu na celý průběh rekonstrukce a na její ocenění).

Pokud někdo zahájí takovouto radikální rekonstrukci, předpokládá se a priori, že má celou věc dobře promyšlenou, a že mu jde o vynikající výsledek v každém ohledu. Tím pádem se nedoporučuje rekonstrukci fázovat a rozdělovat ji mezi více firem. Ačkoliv se celý akt rekonstrukce skládá z mnoha a mnoha dílčích částí, menších prací, musí být přistupováno k realizaci jako celku. Proto je tak důležité najmout na celý projekt jedinou firmu, schopnou ovšem zvládnout veškeré stavební, projekční a řemeslné práce. Jsou pro to ještě i další, prozaičtější důvody – rekonstrukce znamená nepořádek, hluk, omezení běžného provozu domácnosti. Rozdělení povinností mezi několik subjektů, z nichž každý má jiné časové nároky a jinou schopnost dostát kvalitně a včas svým závazkům, nemusí vždy vést k plánovanému výsledku.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pokud ale dáte na nás a vše svěříte jediné firmě – k tomu všemu navíc firmě Ideal Okno, která má s rekonstrukcemi bytů a domů dlouholeté zkušenosti – nabude váš byt rychle čerstvé nové podoby odpovídající vašim představám.

Pamatujeme i na ty zákazníky, kteří požadují rekonstrukci v menším měřítku. I pokud je v bytě nebo domě potřebná oprava popraskaných stěn, obložení kuchyňské linky, drobnější práce (třeba malířské a natěračské), nebo třeba výměna jedné místnosti s jinou místností (je to docela běžná věc, jako modelovou situaci si můžete představit výměnu kuchyně s obývacím pokojem), je naše společnost připravena podat pomocnou ruku.

Každý projekt je pro nás zajímavý a jsme ochotni se jím zabývat, pokud nás zákazník předem seznámí se svými přáními a plány. Můžete to udělat předběžně už teď, na těchto stránkách. A pokud v celé věci nemáte úplně jasno a vlastně ani nevíte, co by pro vaše obydlí bylo vhodné, rádi vám poradíme. Na otázky týkající se výběru vhodných materiálů a řešení celé přestavby jsme vždy schopní nalézt odpovědi.

[photomosaic]