Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Rolovací garážová vrata

Zajímavou metodikou otevírání a zavírání vrat garáže představuje rolovací mechanismus. Jeho typickou vlastností je maximální úspora místa. Až na těch pár centimetrů (to, co zabírá šířka pásu hliníkových nebo ocelových lamel plus nějaká rezerva) tenhle typ víc prostoru nezabere. To je skutečně luxusní výhoda, protože speciálně garáž je zvláštní místo, které trpí častým nevysvětlitelným navršením mnoha různých věcí – a každý centimetr uspořeného místa se počítá. Model se ale hodí i do průmyslových hal nebo skladů.

Tato vrata se otevírají kolmo nahoru, přičemž se ve svrchní části stáčejí do spirály jako had. Jsou to vrata ve svém principu nesmírně inteligentní a bezpečná. Během manipulace s vraty jsou tato schopna se okamžitě zastavit při detekci nějaké překážky a zabránit tak možnému úrazu či vzniku případné škody na majetku. Nemůže se stát, aby vám vrata něco „skřípla“.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Naše nabídka se skládá z produktů firem, jako jsou: DOORHAN, TRIDO, HORMANN. Tyto společnosti tento zvláštní typ garážových vrat představují v několika provedeních. Standardním profilem, z něhož jsou vrata vyráběna, je hliníková lamela o výšce 77 mm s polyuretanovou výplní, která zajišťuje základní stupeň tepelné izolace a zároveň se stará o stabilitu vrat. Pro garáže menších rozměrů jsou určeny lamely o výšce jen 55 mm, ale také s polyuretanovou výplní. Menší lamela pak znamená méně místa nutného pro navinutí vrat.

Asi se rozumí samo sebou, že lamely mohou nést různé barvy, necháváme zákazníkům vybrat si z několika desítek barevných odstínů.

Překvapivě jednoduchý a levný je ekonomický provoz. Náklady na údržbu a případné opravy totiž nedosahují vysokých částek. Na poškození některé z lamel, které vrata tvoří, se reaguje snadnou výměnou konkrétní poškozené lamely. Zvládne to každý uživatel a šetří to čas a peníze.

KALKUKACE

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace rolovacích garážových vrat zdarma

Otevírání a zavírání vrat probíhá tlačítkem nebo dálkovým ovládáním. Namontovat je možno skutečně kamkoliv, protože ať už vypadá garážový otvor jakkoliv, rolovací vrata se dají použít všude.

Projděte si v klidu naši nabídku, a pokud dáte rolovacím garážovým vratům přednost, neváhejte a objednejte si je právě od nás. K tomuto účelu slouží náš objednávkový formulář, kde se přehledně dozvíte vše potřebné.