Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Dřevěná eurookna

Dřevěná eurookna – není třeba podrobněji rozebírat, nakolik efektivně Evropská unie pracuje při úzkostlivé kontrole zboží a stanovování regulí na jejich výrobu. Snad můžeme objektivně říci, že v některých případech je role evropského společenství trochu diskutabilní, ale někde byly zase přísné kontroly užitečné a u některých výrobků přídomek „euro“ skutečně symbolizuje kvalitu, do které můžete bez obav vložit důvěru.

Takovým příkladem jsou tedy eurookna. Uživatelé už si zvykli na to, že stojí na nejvyšším stupni v hierarchii oken vyrobených z tohoto přírodního materiálu. A jsou už dnes nejužívanější.

Co tedy zaštiťuje termín „dřevěná eurookna“? Za prvé, zajišťuje skutečnost, že jde opravdu o dřevo. Žádné „šméčko“, ale poctivý materiál – v našem případě dovážené dřeviny, jako například smrk, borovice, dub nebo modřín. Za druhé – jasně stanovené podmínky výroby. Okna se sestavují z dřevěných, vícevrstvých a lepených profilů. Zamezuje se kroucení dřeva, což je důležité už jen pro sám fakt, že materiál čelí náporu při dalších fázích výroby. Dovnitř okna se totiž implementuje kování, které známe i u plastových oken. Na povrchu jsou dále okna upravena základní vrstvou impregnující dřevo proti všem možným zhoubným vlivům, jaké na matriál mohou působit – plísně, hmyz, dřevokazné houby. Svoji ruku k dílu přidají i vlivy atmosférické, jakomráz, déšť a teplo. Z přírody jistě víte, že ač se déšť nebo mráz netváří tolik nebezpečně, jsou to agresivní faktory, které modelují přírodu a dokážou měnit třeba i povrch skalních útvarů. Dřevěná eurookna při styku s těmito faktory nečeká žádná lehká práce, proto je důležité je a priori vystavět tak, aby dokázala těmto vlivům čelit v nezměněné podobě alespoň po desítky let.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Jak již bylo řečeno, významnou součástí eurooken je i kování, které musí být nejen silné a odolné, ale taky musí umožňovat různorodou manipulaci. Počítáme totiž s tím, že uživatel nebude chtít okna jen otvírat a zavírat, ale uvítá také schopnost sklápět je nebo využít tzv. mikroventilaci.

Dřevěná eurookna jsou zasklena izolačním dvojsklem nebo trojsklem. Výsledkem jsou výborné tepelně-izolační vlastnosti, které umožňují ponechávat v místnosti příjemné a klidné prostředí. Teplo vytvořené domácností neuniká do okolního prostředí, zůstává uvnitř a uživatelé nemusí zbytečně přeplácet účty za energie.

Evropské regule a standardy splňují výrobky firmy Ideal Okno spolehlivě. Tudíž nemůže být pochybnosti o oprávněnosti označení dřevěná eurookna.