Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Rekonstrukce bytových jader

Pouštíte se do rekonstrukce jádra vašeho bytu? K tomuto procesu se dá říct ve stručnosti tolik – nejtěžší je vždy začátek. Je vhodné vyřídit si veškerou administrativní agendu – pokud nechcete mít „špatně nastavené základní procesy“. Úhrnem řečeno to znamená vyřídit si legislativní předpisy a požadavky stavebního úřadu. Musí se postupovat dle zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon). Pokud si nevíte v tomto ohledu rady, bližší informace o zařizování těchto povinností najdete na internetu nebo vám poradí někdo v dané problematice zběhlý.

Jak jsme ale podotkli na začátku, toto je nejtěžší fáze celého projektu. Poté už může probíhat vše hladce a klidně, ale pod jednou podmínkou – že svěříte další vývoj naší společnosti.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pro firmu Ideal Okno je totiž rekonstrukce bytových jader jeden z oborů tvůrčí činnosti. Představte nám svůj projekt, sdělte nám, jakým způsobem chcete svůj byt vylepšit, vyberte si z naší široké palety materiálů, základního vybavení i moderních doplňků, o něž chcete svoji domácnost obohatit. My se pustíme do práce.

Samotná rekonstrukce se skládá z následujících procesů:

 1. demontáž stávajícího bytového jádra plus některých dalších zařízení (rekonstrukce koupelny se řídí specifickými pravidly a proto jí věnujeme zvláštní místo)
 2. vybudování nového jádra podle požadavků zákazníka (provádíme na klíč, takže pro tisíc bytů jsme schopni vytvořit tisíc unikátních nových jader – záleží, jaká je volba zákazníka!)
 3. doplnění nového jádra o nezbytné elektroinstalační rozvody a vodovodní sítě, rozvod plynu a podobně
 4. dokončovací fáze (nové omítky, dlažby a obklady, sádrokartonové podhledy, bodové osvětlení)

Kdy vlastně je taková rekonstrukce na místě? Především pokud bydlíte v panelovém domě a ve vašem bytě je umakartové jádro. Tento pomník dobám dávno uplynulým stále ještě zdobí celou řadu bytů, ale ve 21. století tento prvek už nemá z estetického hlediska, eufemisticky řečeno, moc co nabídnout. Co je ještě závažnější je to, že takováto stará jádra na sebe vážou plísně, které způsobují zdravotní problémy.

Pokud jádro bytu neplní řádně svoji funkci, zbytečně nevyčkávejte. Kontaktujte naši společnost, která zajistí celý projekt včetně likvidace s ním spojeného odpadu a včetně úklidu. Za několik málo dní změníme vaše obydlí k nepoznání.