Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Ceník plastových oken

Ceník plastových oken nemůže být stejný pro každého zákazníka, neboť každý si žádá trošku něco odlišného. Můžete si ale u nás vytvořit kalkulaci zdarma.

Výměna oken není levná záležitost a zvláště pokud máte dům a měníte všechna okna, nejedná se o malou investici. Jenže všimněte si užití slova „investici“. V tomto případě je tento výraz skutečně na místě. Peníze, které jednorázově použijete na instalaci kvalitních plastových oken, se vám jednou vrátí.Tato okna s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi totiž zaručují, že teplo vzniklé v domácnosti zůstane jen tam, kde je ho třeba, to znamená – v domácnosti. Při dnešních rostoucích cenách energie je každá kilowatthodina, která unikne nekvalitními okny ven a nevyužita se rozplyne v ovzduší, drahá…

Ale vraťme se zpět na ceník plastových oken. Potěšující pro vás může být, že jestli chcete svoje nová okna co nejlevnější a zároveň kvalitní, jste na správné adrese! Ceny si ostatně můžete porovnat sami s tím, co nabízí konkurence, a o kvalitě dost jasně hovoří naše několikaletá zkušenost, postavení jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů v Brně a značné množství spokojených zákazníků.

Využijte možnosti našeho objednávkového formuláře, který stanový přesně pro vás ceník plastových oken. Stačí pár kliků a hned budete vědět, kolik Vaše okna budou stát. Formulář také umožňuje rychlou objednávku.

Kalkulace

Nejsou rozměry dle Vašich představ? Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace plastových oken přímo Vám na míru zdarma

Společnost IDEAL OKNO vám nabízí v případě potřeby možnost financování formou splátkového prodeje či spotřebitelského úvěru. S náležitostmi spojenými s tímto prodejem si nemusíte dělat těžkou hlavu, rádi vám pomůžeme. A to buď na našich obchodních místech, nebo přímo v místě vašeho bydliště.

Produkty můžete zaplatit buď tzv. formou 10 na 10, tj. v deseti splátkách bez navýšení; anebo spotřebitelským úvěrem, kdy si určíte délku splácení od 4 do 50 měsíců a zaplatíte zálohu v minimálním objemu 10% celkové ceny zakázky.

Co k tomu všemu přitom potřebujete? Samozřejmě tedy finanční hotovost – tolik, kolik je třeba pro zálohovou platbu. Pak vám stačí už jen občanský průkaz a jeden další platný doklad vaší totožnosti, dále doklad o prokázání trvalého zdroje příjmů a doklad pro ověření adresy (SIPO, výpis z účtu). Tento způsob financování je možný pro občany České republiky nad 18 let.

Veškeré náležitosti spojené s takovým prodejem oken zajišťujeme na našich obchodních místech, nebo přímo v místě Vašeho bydliště.

 

Níže si můžete vyplnit ceník plastových oken.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Z důvodu stále se vyvíjejících cen není možné stanovit stálé ceny. O aktuální ceně se můžete informovat vyplněním formuláře níže.

 • Zde prosí specifikujte všechna okna, která poptáváte. Ke každému oknu specifikujte
  Typ okna (jednokřídlové, dvoukřídlové, tříkřídlové, fixní, případně jiné)
  Výšku okna
  Šířku okna
  Počet kusů
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.