Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Rolovací průmyslová vrata

V zabezpečení průmyslových objektů si se sekčními vraty co do kvality nijak nezadají ani rolovací průmyslová vrata. Princip je trochu odlišný, ale výsledky opět skvělé. Vrata se otevírají kolmo nahoru, takže nezabírají před objektem ani uvnitř jej žádný prostor. Jejich provoz je tichý a  zaručuje maximální bezpečí – vrata splňují veškeré technické požadavky podle normy EN13241-1. Potřebujete-li zvýšit kvalitu práce ve vašem podniku, rolovací průmyslová vrata vám k tomu jistě dopomůžou.

Základním prvkem rolovacího typu je opět systém lamel, hliníkových nebo ocelových, jež tvoří pancíř navíjený do boxu. Lamely mohou nebo nemusí být vyplněny polyuretanovou pěnou, která zajišťuje výborné tepelně-izolační vlastnosti. Při manipulaci s vraty lamely vyjíždí kolmo nahoru – nad otvorem vrat je hliníková schránka, v níž je schovaná hřídel s elektrickým pohonem. Do této schránky se všechny lamely stočí, aby pak zase sjely dolů, jakmile bude třeba objekt zase uzavřít.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Průmyslová rolovací vrata vyrábíme na míru, jelikož jsme si vědomi, že každý objekt má svá zvláštní specifika a každý podnikatel má jiné požadavky. Tak předně – vrata se dají namontovat na otvor, do otvoru nebo před otvor, aniž by bylo nutné vykonat jakékoli stavební úpravy. Můžete si vybrat, z jakých profilů si přejete vrata sestavit, s ohledem na očekávanou intenzitu používání nebo maximální zatížení. V našich možnostech je výroba vrat protipožárních, neprůstřelných a mnoha dalších typů.

Vyhovíme i požadavkům na vybavení doplňkovými prvky, typicky integrovanými dveřmi, okénky, větracími mřížkami a tak dále.

Ačkoliv jde o průmyslový objekt, u nějž není velká potřeba dekorativnosti, jistě mnozí uživatelé ocení možnost zvolení barvy z rejstříku barevných odstínů RAL nebo RENOLIT fólií.

KALKUKACE

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace rolovacích průmyslových vrat zdarma

Ruční ovládání rolovacích vrat je standard, ale doporučujeme spokojit se s ním jen u vrat menší velikosti – k masivním vratům zabezpečujícím velké objekty více oceníte ovládání elektropohonem. Ten totiž zajišťuje při čilém pracovním ruchu větší bezpečnost práce a také větší plynulost. V případě, že vypadne elektrický proud, ale stále zůstává možná varianta manuálního ovládání.

Kde se rolovací vrata dokáží uplatnit? Otázka by spíš měla znít, kde se neuplatní. Je to skvělé řešení pro velkovýrobní sklady, dílny, haly i pro velké garáže. Je to univerzální typ, jejž je možné instalovat na všechny garážové otvory.