Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Rolety RONO

Rolety RONO jsou stvořené k zabudování do hrubého cihlového zdiva, čili do roletového překladu RONO. Je to vlastně jakási schránka sloužící k tomu, aby se do ní umístil navíjecí box s pancířem (tedy se samotnými lamelami). Je velmi praktické, že podstatná část kastlíku je zakrytá, tudíž se nachází ve větším bezpečí a nikterak ji nemůžou ovlivnit rozmary počasí ani jiné exogenní vlivy. Na fasádě ale není schránka vůbec vidět a nikterak ji tudíž nehyzdí.

Logicky si můžete stanovit, jestli chcete spíše hliníkové nebo plastové lamely (u prvního jmenovaného o vaši přízeň usiluje 19 barevných odstínů, v druhém případě máme k dispozici 7 barev). Vodící lišty z hliníku se upevňují do rámu okna nebo do ostění a jsou dodávány v různých variacích tvarových provedení. Rolety RONO se vyrábí z válcovaného hliníku. Citlivý výběr kvalitních materiálů, z nichž se celý tento systém skládá, zaručuje nejen intenzivní, ale také dlouhotrvající úsporu energie. Díky tomu, že je „srdce“ rolety umístěno pod omítkou, je šetření energie o to značnější, protože nedochází k tvorbě tzv. tepelných mostů.

Nejlepším možným způsobem ovládání rolet, jaký vám můžeme doporučit, je motorické ovládání. Rolety RONO můžete doplnit o některé běžné doplňky, například o síť proti hmyzu. Tyto sítě mají v našem nabídníku také svoje místo.

Venkovní rolety obecně

Nejdůležitější vlastností venkovních rolet je ochrana před únikem tepla. Kvalitní moderní okna jsou konstruována tak, aby měla co nejlepší izolační schopnosti. Potom existuje řada okenních doplňků, které tyto schopnosti posilují. Venkovní rolety jsou jedněmi z nich. O jaké izolaci přitom mluvíme? Hlavně o té tepelné, ale samozřejmě i o akustické. Tyto rolety totiž poskytují určitou protihlukovou ochranu.

Tím ale výčet zdaleka nekončí. Napadne vás ještě, jaké nežádoucí vlivy zvenčí dokážou znepříjemnit pobyt v domácnosti? Jsou to samosebou obecně vrtochy počasí – na jedné straně déšť a vítr, na druhé straně přilišné sluneční záření.

Při výrobě našich produktů jsou uplatňovány spolehlivé, osvědčené materiály a moderní technologie. Jako takové navíc nabízí další prvek, o kterém se uživatelům předpotopních rolet ani nesnilo – prvek bezpečí. Tyto naše výrobky jsou totiž spolehlivě chráněny proti nezvaným návštěvníkům.