Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Ceník plastových dveří

Ceník plastových dveří nemůže být stejný pro každého, neboť každý žádá trošku něco jiného, ale určitě vás zajímá, na kolik takové plastové dveře přijdou… na našich přehledných tabulkách si můžete prohlédnout orientační ceny výrobků. Výpočet ceny dveří je závislý na mnoha faktorech. Základní otázkou je, jestli požadujete dveře vchodové, venkovní, shrnovací nebo posuvné plastové dveře. Klíčovými faktory ovlivňujícími cenu dveří jsou pak jejich rozměr, typ výplně, přítomnost doplňků (pro pořádek opakujeme, že k doplňkům počítáme bezpečnostní zámky, panikové uzávěry, kukátka, vhazovací otvory, samootvírací zařízení při využití elektronického kódového zámku a v neposlední řadě lze také na dveře namontovat patentovaný systém automatického větrání GECCO, jejž zmiňujeme v informacích o plastových oknech Gealan). To vše ale bere v potaz individuální ceník plastových dveří, který si můžete vytvořit.

Plastové dveře představují velmi úsporné řešení. Pro uživatele zakládající zcela nové bydlení v rodinném domě může rozhodnutí spočívající v užití plastových dveří místo dřevěných na celé ploše domu přinést až několik tisíc korun úspory. A to je částka, která se u nového domu dá úspěšně využít na mnoha jiných místech.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Úspora je to o to významnější, že jste právě na stránkách firmy, která ke koupi plastových dveří nabízí velmi dobré podmínky. Jsme totiž jedni z nejlevnějších dodavatelů. Slevujeme ale jen na cenách, nikoli na zásadách kvality produktů.

Abychom doložili, jak moc tyto zásady myslíme vážně, uvádíme nyní záruky, které poskytujeme na všechny typy plastových dveří.

 • Celková záruka na plastové dveře a jejich funkčnost: 7 let
 • Záruka na montáž plastových dveří provedených firmou Ideal Okno: 24 měsíců
 • Záruka na stálobarevnost bílých plastových dveří: 15 let

Zakoupení a instalace dveří je více než závažný krok a k tomu je třeba důkladně a zodpovědně si vybrat a zvážit finance, co vám umožní ceník plastových dveří. Naše plastové dveře jsou vyráběny z kvalitních materiálů užitím náročných technologických postupů a jako takové jsou schopny plnit svoji funkci dlouhá léta. Váš klid a spokojenost jsou pro nás důležité.

Stejně jako je tomu učiněno v sekci plastových oken i zde potenciálním zájemcům o zakoupení dveří dobře poslouží objednávkový formulář. Je to rychlý pomocník sloužící k výpočtu ceny. Formulář provádí kalkulace a cenové porovnání různých typů dveří. Je jím také možno produkty přímo objednat.

 

Níže si můžete vyplnit ceník plastových dveří.

Z důvodu stále se vyvíjejících cen není možné stanovit stálé ceny. O aktuální ceně se můžete informovat vyplněním formuláře níže.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.