Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Profil PONZIO NT60pe

Profil PONZIO NT60pe je dalším produktem značkového italského výrobce Ponzio. Je to další tříkomorový profilový systém s přerušením tepelného mostu (tentokrát tento prostor nabývá tloušťky až 24 mm). O výborné tepelně-technické parametry tohoto systému se vedle přerušení tepelného mostu stará dvousložkové centrální těsnění. Unikátní  anatomie tohoto profilu vyniká nebývalou tuhostí, díky níž je možné užití na konstrukcích velkých rozměrů.

Nutno říci, že trojkomorový okenní profil PONZIO NT60pe má vlastně hodně podobnou stavbu jako profil NT-60 PT. Šedesátka v názvu obou produktů odkazuje na shodnou tloušťku zárubně – 60 mm. Nadstavbovým prvkem profilu NT-60 PE je tzv. „eurodrážka“, tj. drážka kování, která umožňuje použítí mnoha druhů kování. Tepelná prostupnost rámu, vyjádřená hodnotou Uf, je o několik desetin nižší než u profilu NT-60 PT. A tak jako tepelná izolace je i izolace zvuková na velmi dobré úrovni (opět je Rw až 40 decibelů).

Profil NT-60 PE má stejné možnosti barevného provedení, jako ostatní profily z této řady. Komaxitová varianta se nabízí v těchto odstínech – přírodní hliník, olivová, šampaň, zlatá a bronz. K dispozici je také varianta práškových barev v odstínech RAL. Stejně jako je tomu u ostatních profilů i profil PONZIO NT60pe je malován v moderní práškové lakovně technologickým procesem, jenž odpovídá přísným evropským normám.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Vedle klasických skel se dá profil vyplnit PVC výplněmi (tzv. sendviči), použít se dají taktéž kovové desky či sádrokartony s tloušťkou 8 až 43 mm.

U těsnění sázíme na kooperaci dvou těsnění ze syntetické pryže s dlouhou životností EPDM. Jedno je na rámu a druhé je vsazeno do křídla. Těsnění je standardně černé, za příplatek lze použít i šedé těsnění.

Kování je zajištěno tříbodově, dodáváme ve stříbrné povrchové úpravě. Vrchní kování je provedeno v základní bezpečnostní třídě (klika – klika, nebo klika – koule). Bezpečnost zajišťuje dále patentová vložka FAB. Proti vysazení chrání tři panty, jež jsou seříditelné ve všech směrech, na spodní části profilu je hliníkový práh.

Profil nabízí uživatelům četné výhody, ale tou nejdůležitější je kvalitní tepelná izolace. Díky ní je možné profil instalovat bez obav i na ta okna a dveře, jež jsou konfrontována s venkovním prostředím. Snaha dům nebo byt kvalitně tepelně izolovat je pak odměňována nižšími účty za energie. To vše umí kvalitní a osvědčený profil PONZIO NT60pe.