Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Plastové dveře

Plastové dveře nemůžou chybět v naší nabídce. Už dveře samotné mají ve vybavení domu či bytu výsadní postavení. S dveřmi se manipuluje častěji než s většinou jiných objektů, jsou tudíž na očích, nejen obyvatelům domova, ale taky návštěvníkům. Dveře by tedy rozhodně měly být bytelné, spolehlivé a hlavně by měly nějak vypadat. Ty z naší nabídky se chlubí širokou škálou vytříbených tvarů, zajímavých vzorů a rozmanitých barev. Takové dveře mohou nejen zvýrazňovat či podtrhovat vzhled místnosti nebo celého bytu – podoba interiéru totiž může být dokonce na designu dveří založena.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Hovoříme-li o plastových dveřích, nasnadě je otázka – proč právě tento materiál? Platí zde vesměs totéž, co pro plastová okna. I zde figuruje na prvním místě na seznamu pozitiv vynikající tepelně izolační a konstrukční vlastnosti. Dále musíme zmínit jejich nenáročnost. Takové plastové dveře nemusíte ani natírat, ani lakovat. Jaké je koupíte, tak vám budou vypadat po celé roky! Doporučuje se jen trochu pečovat o jejich kování – to znamená jednou ročně prostříknout kování, zvláště na jaře, kdy nastupuje teplé období a olej lépe vzlíná.

Další výhodou je pak snadná opravitelnost a skutečnost, že pokud se objeví nějaká závada, najdete určitě v blízkosti vašeho bydliště spolehlivý servis, jenž vám pomůže. Na plastové dveře naší firmy se ale dá spolehnout, jsou to produkty vysoké kvality s pevným, precizním obvodovým kováním německé výroby.

Kalkulace

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace plastových dveří zdarma

Nutno je taky uvést, že plastové dveře jsou variabilní co se týče výroby. Pro vás to znamená, že ať už máte na velikost nebo tvar jakékoliv nároky, určitě vám bude vyhověno. Tyto dveře se dají sehnat i v nadstandardních velikostech. A co platí pro velikost, to platí i pro výbavu. Samozřejmě můžete zakoupit dveře s otevíráním dovnitř i ven, můžete je nechat vybavit bezpečnostními zámky, panikovými uzávěry, kukátky, vhazovacími otvory nebo samootvíracím zařízením při využití elektronického kódového zámku.

Samostatnou kapitolou je variabilita plastových dveří z hlediska jejich dekoru.

Pro více informací vás odkazujeme na stránky společnosti Gealan, nebo na další články na našich stránkách, kde zabýváme podrobněji tématem plastové dveře.