Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Odstíny

Odstíny barev jsou dnes již nezbytnou součástí všech komponentů ve všech oborech. Takže není jediný důvod, proč by žaluzie měly lpět pouze na bílé barvě. Je ovšem pravda, že bílá a krémová stále zůstávají nejpopulárnějšími dekory při výběru těchto výrobků. Jsou to tradiční, spolehlivé barvy, jimiž se nedá nic zkazit. Působí uklidňujícím dojmem a zapadnou jistě do každé domácnosti.

Pokud ale řešíte vybavení domu moderně, možná také plánujete každou místnost v bytě stylizovat do určitého barevného provedení. Je to už zaběhlý a nutno říct, esteticky velmi dobře působící trend. A v tomhle by vám měla jít naše široká nabídka barev žaluzií na ruku. Výběr barev je někdy nasnadě už jenom podle funkce dané místnosti. Do koupelny se budou hodit žaluzie světle modré nebo zelenkavé, u obývacích pokojů se očekává větší zájem o sytější tmavé odstíny barev. Naproti tomu vaše děti do svého pokoje jistě ocení žaluzie v pestřejších barvách.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Platí ale stejná věc, jako pro dekor rámů plastových oken. Totiž, že vedle standardních barev nabízíme také dekor imitující dřevěný design. Byla by totiž velká chyba dřevo opomíjet, když mnoho zákazníků plánuje instalovat v domě nebo bytě plastová okna od firmy Ideal Okno s dřevěným dekorem. Lidé ze společnosti Climax navíc nezaháleli a vytvořili i u dřevěných lamel širokou nabídku zahrnující různé dřevěné odstíny, takže nebudete mít problém sladit dekor žaluzií s dekorem samotného okna. Ovšem musíme upozornit, že dřevěné ztvárnění lamel je za příplatek.

Musíme vás dopředu upozornit, že vybírání barevného odstínu od oka podle našich nabídníků na stránkách je dost ošidné. Fotografie totiž může zkreslovat. Nejlépe budete moci volbu posoudit, budete-li mít možnost výběru osobně, pokud všechno uvidíte pěkně na vlastní oči. Odkazujeme tudíž na fyzické vzorníky.

Předcházející slova platí rovněž pro bambusové žaluzie. Rozdíl je v tom, že na rozdíl od většiny horizontálních žaluzií si u těch bambusových můžete stanovit také barvu nosníku. U bambusových lamel je dřevěný dekor nasnadě, ale nosník může být docela jiný. Všechno je to jen a jen na vás, tudíž přejeme šťastnou ruku na odstíny.