Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie mají velkou oblibu, z exteriérových stínících prvků jsou tím nejpoužívanějším. Krásné žaluzie jsou zajímavou a efektivní dekorací a zkrášlují exteriér, přičemž zlepšují klima v interiéru.

Míní se tím především tepelné klima. Žaluzie venku zachycují sluneční záření a odráží ho zpět do prostoru, takže vevnitř je prostředí při spuštěných žaluziích o něco chladnější. V horkém létě je to sice malá, ale přece jen úleva. Kromě toho, jak je všeobecně známo, sluneční záření se mimojiné skládá i ze složek, které škodí lidskému zdraví – je to ultrafialové záření. Vůči jeho škodlivým účinkům působí žaluzie jako ochranný štít.

Především ale jde o zástin. Zvláště pokud máte velká okna, přímé slunce vší silou se opírající o okna znemožňuje většinu možných aktivit uvnitř místnosti. Pro ty, kteří si rádi dopřejí zvláště o víkendech delší spánek, není slunce radostně oslavující nový den a tahající spáče z postele ničím vítaným.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Tyto venkovní žaluzie nabízíme v šesti různých typech. Bližší informace o typech Z 90, C 80, Z 70, EXT 50, EXT 50 H a F 80 zprostředkovávají doprovodné materiály. Můžete si na nich také všimnout, jak aplikované žaluzie vypadají na konkrétních příkladech různých staveb. Obecně je tento typ žaluzií doporučován pro stavby, jež usilují o více moderní vzhled.

Venkovní žaluzie nabízíme v provedeních z hliníku a jiných kovů. Je logické, že aby žaluzie dokázaly dlouhodobě dobře pracovat a přitom čelit atmosferickým podmínkám (dešti, sněhu, větru a samotnému slunci), musí být velmi bytelné, musí být sestaveny z co nejodolnějšího materiálu. Žaluzie od firmy Climax slibují kvalitní fungování po dlouhé roky.

Rozměry se nijak omezovat nemusíte, naše nabídka je v tomto ohledu poměrně velkorysá. Zajímavou otázkou ale možná pro vás bude, jakým způsobem žaluzie ovládat. Možnosti jsou různé – vedle tradiční kliky nebo šňůry se těm nejpohodlnějším uživatelům představuje také ovládání elektropohonem 230V/50Hz. Motorové provedení se dá zapojit do centrálního elektronického systému řízení, takže se pak můžete kochat pohledem na to, jak se žaluzie na všech oknech současně spouští dolů a nahoru. Skutečná slast pro hračičkáře.

Rodinné domy, administrativní budovy, ale i komerční objekty, zde všude najdou uplatnění takové venkovní žaluzie.