Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Rolety HELUZ

Rolety HELUZ jsou vynálezem, který pozoruhodně posiluje všechny dobré vlastnosti rolet – snížení tepelných ztrát a vysoký stupeň zastínění. Je to přitom jednoduchá věc, která je vyrobená z jediného kusu. Osvědčuje se dobře pro novostavby, díky schránce umístěné v překladu je přitom možno montáž provádět v průběhu nebo až po úplném dokončení stavby.

Rolety HELUZ je možno osadit jak venkovní rolety, tak žaluzie. Vnitřní i vnější stěny nosného roletového překladu jsou opatřeny cihlovými obklady.

Pohleďme nyní dovnitř schránky. Nacházíme zde osmihrannou pozinkovou hřídel o průměru 60 mm. Na ni je navíjen roletový pancíř, to jest řada hliníkových nebo plastových lamel. Platí totéž, co pro naše ostatní obdobné výrobky – to znamená, že hliníkové lamely jsou vyplněné PUR pěnou a dodáváme je v devatenácti barevných odstínech, duté plastové pak v sedmi barvách. Pancíř upevňujeme na hřídel ocelovými závěsnými pružinami. Celé je to zakončené koncovou lamelou z extrudovaného hliníku, jež je opatřena dosedací těsnící gumou a plastovými zarážkami, které zabrání tomu, aby pancíř zajel celý do schránky. Vodící lišty z extrudovaného hliníku opatřené čistícími kartáčky jsou standardně v bílé a hnědé barvě, ale mohou být provedeny i jinak (RAL variace).

Běžným doplňkem je motorické ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním. Rolety HELUZ plní skvěle svoji funkci a estetický vzhled fasády zůstává nenarušen!

Venkovní rolety obecně

Nejdůležitější vlastností venkovních rolet je ochrana před únikem tepla. Kvalitní moderní okna jsou konstruována tak, aby měla co nejlepší izolační schopnosti. Potom existuje řada okenních doplňků, které tyto schopnosti posilují. Venkovní rolety jsou jedněmi z nich. O jaké izolaci přitom mluvíme? Hlavně o té tepelné, ale samozřejmě i o akustické. Tyto rolety totiž poskytují určitou protihlukovou ochranu.

Tím ale výčet zdaleka nekončí. Napadne vás ještě, jaké nežádoucí vlivy zvenčí dokážou znepříjemnit pobyt v domácnosti? Jsou to samosebou obecně vrtochy počasí – na jedné straně déšť a vítr, na druhé straně přilišné sluneční záření.

Při výrobě našich produktů jsou uplatňovány spolehlivé, osvědčené materiály a moderní technologie. Jako takové navíc nabízí další prvek, o kterém se uživatelům předpotopních rolet ani nesnilo – prvek bezpečí. Tyto naše výrobky jsou totiž spolehlivě chráněny proti nezvaným návštěvníkům.