Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Výsuvné clony

Výsuvné clony můžou mít různé provedení a na následující stránce se pokusíme o jejich srovnání.

Azur – kompletní sestavení a nastavení se realizuje ve výrobním závodě, což je plus pro zákazníka, pro nějž je samotné sestavení rychlé a snadné. Základním prvkem je u této konstrukce nosný ocelový profil 35 x 35 mm, pomocí nějž je clona a priori kompletně sestavena. Optimální napětí látky zaručují kloubová ramena uchycená na nosném profilu.

Markýza je zvláště vhodná pro balkony, terasy apod. Výhodou je dlouhá životnost a barevná stálost, dále výběr z mnoha vzorů, cenová dostupnost a velmi dobrá funkčnost.

Delta – dokonalé konstrukční řešení nabízí výsuvné clony Delta. I ona se (doslova) opírá o pevná kloubová ramena, její látka je vyrobena ze 100% akrylového vlákna a výrobek tak má dlouhou životnost a stálost barev. Cenově dostupné, funkční a spolehlivé. Vhodné zejména pro terasy rodinných domů.

Trion a Trion Obramatic – trojhranný nosný profil oproti klasické čtyřhranné konstrukci je méně nápadný. Výsuvná ramena se používají konvenční kloubová nebo moderní teleskopická. Trion v podobě Obramatic je charakteristický plynulým nastavením sklonu, díky čemuž clona dokáže dokonaleji chránit proti slunci a nežádoucím pohledům. Obzvláště využívané pro obchody, terasy, zahrádky restaurací.

Select a Select Plus – další typy s trojhranným nosným profilem. Součástí jsou univerzální upevňovací konzoly umožňující montáž na stěnu nebo strop. Varianta Plus s překříženými rameny znamená speciální typ clony sestavené na nosném profilu. Konstrukce dává možnost vysunout markýzu do velké vzdálenosti. Tam, kde je požadovaná větší délka výsunu než šířka instalační plochy, tam se clona Select Plus setká s úspěchem. Markýzu SELECT PLUS jde dodávat se 2 nebo 4 kloubovými rameny a s ručním nebo motorovým ovládáním.

Ideal a Ideal Plus – elegán mezi markýzami. Kvalitní způsob zastínění objektů. Integrovaná stříška posiluje stabilitu hliníkové konstrukce. Při stažené markýze zabezpečuje stříška ochranu látky a mechaniky od venkovních nečistot. Varianta Plus je určena pro větší rozměry, umí zastínit plochu až 21 m². Ovládání převodovkou s klikou, anebo motorové ovládání.

Tendabox, Casabox – zajímavé tvary a moderní design! Navíc maximální zastínění v dosahu až pěti metrů. Jsou to obě kazetové výsuvné clony. CASABOX se používá převážně jako balkónová clona s využitím možnosti nastavení sklonu od vodorovné do svislé polohy. Tendabox má zaoblený tvar kastlíku a předního profilu, splňuje i nejnáročnější požadavky na eleganci a dlouhou životnost.

Jumbo – typ velkoplošné clony se čtyřdílnými teleskopickými rameny. Díky těmto ramenům je dosaženo pětimetrového výsuvu. Clony umožňují nastavení sklonu v rozmezí od 5°do 22°.

Zaujal Vás tedy nějaký typ výsuvné clony?