Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna představují spojení elegance a funkčnosti. Přináší unikátní řešení spojení dvou rozdílných materiálů za vzniku oken s příjemným, přírodním vzhledem a zároveň s vysokou životností a odolností.

O co přesně jde? Mnoho uživatelů (snad i většina) se shodne, že pokud by šlo jen o estetickou stránku, jako nejlepší by se jevila dřevěná okna. Dřevěné materiály dokáží už podvědomě navodit pocit útulnosti a pohody. Je to onen těžko slovy postihnutelný půvab a určitá důstojnost, jíž dřevo oplývá. Technici a designéři by se mohli snažit, ale žádný umělý materiál, jenž by dokázal totéž, vytvořit zřejmě nejde.

Dřevo ale trochu selhává v jiných aspektech. Konkrétně pokud mluvíme o dřevěných oknech, tato nejsou tolik odolná vůči častým nepříznivým klimatickým podmínkám. Dřevěná okna nedisponují nejlepšími ukazateli součinitele prostupu tepla, nedokáží tudíž tak dobře izolovat.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Jinak je na tom hliník. Ten čelí vnějším vlivům výrazně úspěšněji. Hliníková okna mají díky tomu neuvěřitelně dlouhou životnost.

Dřevohliníková okna tedy nejsou ničím jiným, než dřevěnými okny opatřenými hliníkovým opláštěním. Z interiérové strany vyniká krása dřeva (konkrétně třívrstvý lepený hranol – tloušťka 68 mm a 78 mm), hliníkový plášť ze strany exteriérové výrazně zvyšuje tepelně, zvukově izolační i fyzikálně-mechanické parametry oken. To vše při takřka bezúdržbovém provozu – neboť hliník je nezmar, jenž dokáže fungovat, aniž by potřeboval nějakou zvláštní péči. Povinnost natírat okna se tak stává minulostí.

Po technické stránce dřevohliníková okna nabízí prakticky vše, na co jsme u moderních typů oken – nehledě na jejich materiál – zvyklí. To znamená v první řadě izolační dvojsklo nebo trojsko, dále hermetické utěsnění izolačního skla pružným těsněním, spodní teplý okraj rámu okna a konečně termodistanční rámeček vyplňující prostor mezi jednotlivými tabulemi skla a zabraňující pronikání vlhkosti (s nímž je spojená kondenzace vodní páry a šíření plísní).

Naši nabídku charakterizuje rozmanitý výběr modelů i barev – ať už jde o vnější hliníkovou nebo vnitřní dřevěnou stranu okna. Barvy si vybíráte z bohatého rejstříku odstínů ral a imitací dřeva, pokud si přejete, aby dřevěný dekor neslo také hliníkové opláštění.

Neváhejte a vsaďte na rozumné a kvalitní řešení oken pro váš dům. Špatnými okny se ztrácí velké množství energie. Nové, moderní produkty lépe izolují a splňují náročné požadavky na vzhled. Ideální řešení pro moderní domy a byty tak přináší dřevohliníková okna.