Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Hliníkové dveře

Sázka na hliníkové dveře je velmi rozumnou volbou. Všeobecně dveře jsou klíčovým prvkem každé domácnosti. Nejen z hlediska funkce, ale také z hlediska estetické hodnoty. Na vchodové dveře padá první pohled každého hosta, interiérové dveře zase tvoří rozhraní mezi dvěma různými prostředími uvnitř domácnosti. Nové dveře jsou tedy významným krokem ke zvýšení komfortu bydlení.

Koupě hliníkových dveří je obzvláště samozřejmou věcí, pokud měníte okna v domácnosti a už v jejich případě jste se rozhodli pro hliník. Hliník totiž disponuje výbornými vlastnostmi co se týče tepelné a zvukové izolace. Aby byla tato izolace dokonalá, je logickým krokem vyměnit vedle oken i dveře.

Hliníkové dveře se těší též dobré pověsti, jakou mají okna. Tedy pověsti spolehlivého, odolného produktu nevyžadujícího prakticky žádnou údržbu. Sofistikovaný systém kování se zasazuje o snadnou manipulaci s dveřmi, o jejich pevnost a stabilitu. Nepříjemné povětrnostní podmínky, častá manipulace s dveřmi nebo zub času – nic z toho nedokáže zastavit hliníkové dveře. Svoji funkci plní bezpečně i po desítkách let užívání. A neztratí nic ze svých původních vlastností.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Stejně jako okna i dveře jsou vyráběna z moderních několikakomorových profilů. Na výběr existuje celá řada způsobů otevírání a doplňků – od tvarů madel a kliky až po volbu prosklení (izolačním, bezpečnostním nebo dekorativním sklem).

Hliníkové dveře jsou dobrou volbu pro ty, kterým jde na prvním místě o zabezpečení sebe a svých blízkých. Možnost násilného vniknutí do objektu je eliminováno, protože hliníkové profily jsou mimořádně silné a odolné proti deformaci.

Tyto produkty  se nejlépe hodí tam, kde jde o moderní, reprezentativní vzhled. Proto bývají v poslední době hojně užívány v průmyslových a komerčních objektech, ale výborně se osvědčí pochopitelně i v bytech nebo v rodinných domech. Velkou předností hliníkových dveří je design, respektive možnost nabývat mnoha různých designových provedení. Jsou přístupné jakékoli kombinaci barev a tvarů, dají se na ně užít zajímavé geometrie vzorů a přesto nikdy neztratí nic ze své důstojnosti a působivého vzhledu. To ostatně odráží i náš nabídník, z nějž zjistíte, že máte prakticky neomezené možnosti výběru. Projděte si typy dveří, nahlédněte do vzorníku, omrkněte také doplňky a sestavte si své ideální hliníkové dveře.