Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Profil PONZIO NT60pt

Profil PONZIO NT60pt, další kvalitní produkt od osvědčeného italského výrobce Ponzio, je prvním systémem naší nabídky, jenž má centrálně umístěnou termickou vložkou. Tudíž umožňuje skutečně kvalitní tepelnou izolaci. Dá se tedy užít na venkovní konstrukce, kde nám jde o to, aby teplo samovolně nemohlo unikat z domácnosti, kde jej nutně potřebujeme. Slouží tak dobře na oknech, dveřích vchodových i balkonových, na vykládce nebo v dnešní době hodně oblíbených zimních zahradách bez střešní konstrukce. Vzhledem k velkému zájmu investorů bývá profil hojně využíván na jednogeneračních rodinných domech.

Nejdůležitější vlastností, co profil PONZIO NT60pt má, je skutečnost, že je to trojkomorový systém s přerušeným tepelným mostem. Tloušťka zárubně činí 60 mm, tloušťka křídla pak bývá mezi 60 a 68 mm. Zmíněná tepelně izolační vložka pro přerušení tepelného mostu je široká 16 mm. Určitě vás tedy zajímá, jakých výsledků takto poskládaný systém dosahuje z hlediska izolace: součinitel prostupnosti tepla odpovídá materiálové skupině 2.1 (Ur se tak pohybuje mezi 2,55-2,75); index vzduchové neprůzvučnosti označovaný jako Rw pak dosahuje hodnot 35 až 40 decibelů.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Profil PONZIO NT60pt má hladký povrch umožňující snadnou údržbu a čištění. Možnosti barevného provedení jsou též jako pro všechny naše hliníkové profily označené NT. Znamená to tedy, že standardní barva je bílá, ale zákazník si může nechat profil nalakovat komaxitem v těchto odstínech – přírodní hliník, olivová, šampaň, zlatá a bronz. K dispozici je také varianta práškových barev v odstínech RAL.

Kromě klasických skel se dá profil vyplnit PVC výplněmi (tzv. sendviči), použít se dají též kovové desky či sádrokartony s tloušťkou 8 až 48 mm.

Těsnění je tvořeno dvěma celoobvodovými trvale pružnými těsněními EPDM, z nichž jedno je na rámu a druhé na křídle. Takový způsob umožňuje znamenitou ochranu proti vnikání vody a proti nepříznivým povětrnostním vlivům. Těsnění je standardně černé, použití šedého těsnění je možné za příplatek.

Kování je tříbodové, dodáváme standardně se stříbrnou povrchovou úpravou. Vrchní kování je provedeno v základní bezpečnostní třídě (klika – klika, nebo klika – koule). Bezpečnost zajišťuje dále patentová vložka FAB (a k ní klíče). Proti vysazení chrání tři závěsy, jež jsou seřiditelné ve všech směrech a konečně, spodní část kryje odolný hliníkový práh co má profil PONZIO NT60pt.