Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou dnes již běžným doplňkem oken. Léto s sebou totiž nepřináší  jen dlouhé dny, krásné počasí, cestování a mnoho různých drobných radostí. toto období sebou ale také přináší menší nepříjemnosti. Těmi jsou například… mouchy, komáři, můry, mouchy a jiný drobný hmyz se v létě projevuje zvýšenou aktivitou a tak pořádají ve velkém útoky na naše obydlí. Někdo má to štěstí, že na něj komáři nejdou, další se proti takové ofenzivě brání důkladným zachumláním do pokrývky, což ovšem v tropických dnech stejně nemá velkou účinnost. Ale otravné bzučení kolem uší, případně desítky uhynulých můr ležících ráno na zemi, to dokáže eliminovat jen jediná věc.

K našim výrobkům tedy doporučujeme přikoupit sítě proti hmyzu. Dotváří v bytě či domě při svém použití příjemné životní prostředí, tedy umožňuje do místnosti proudit čerstvý vzduch zvenčí, který je při letních dnech nezbytný. Na druhou stranu ale síť účinně zastavuje neodbytné útoky šestinohých stvoření s křídly a s touhou znepříjemnit lidem spánek jak to jen jde. Sítě, jež vám nabízíme, jsou vyrobeny z poplastovaného sklolaminátového vlákna. Je to osvědčený, pevný a odolný materiál, jenž nepodléhá korozi a snáší dobře teplotní rozdíly – leckdy v létě teplota prodělává během noci velké výkyvy a méně kvalitní sítě tímto mohou trpět.

Naše sítě  proti hmyzu jsou dodávány v různých barvách a na okně jsou prakticky neviditelné. Estetickou stránku vašeho krásného nového plastového okna od firmy síť proti hmyzu rozhodně nepokazí, pokud si ovšem i ji zvolíte u nás. Na výběr jsou sítě pevné, dveřní, posuvné, rolovací a plisované neboli skládané.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Rámeček, v němž je sít uchycena, je vyroben z hliníku – tomu odpovídá zaběhlý výraz ALU rámeček. Barva rámečku je volitelná, samozřejmě si zřejmě zvolíte takovou, která bude co nejlépe korespondovat s barvou okna. Můžete si všimnout, že i v případě sítí proti hmyzu je variabilita veliká a bereme v potaz každou možnost, která je pro potřebu zákazníka důležitá. Například u dveřních sítí nabízíme okopové příčky nebo možnost vyrobit průchod pro kočku nebo pro psa, pokud mu chcete umožnit přístup na balkon.

Jsme schopni Vám vyrobit přesně podle představ sítě proti hmyzu.

Kalkulace

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace sítí proti hmyzu zdarma