Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Rekonstrukce koupelen

Na místo dobře známého přísloví „jako vejce vejci“ by se mohlo používat „jako paneláková koupelna panelákové koupelně“. Architekti tvořící před několika desítkami let zřejmě došli k názoru, že našli ideální řešení pro koupelny, co se týká jejich rozměrů, prostorového uspořádání a vybavení. Proto tytéž principy aplikovali na většinu bytů vzniklých v těch časech. Nezáleželo na tom, zdali jste bydleli v Plzni nebo ve Frýdku-Místku, univerzální všudypřítomnou koupelnu jste poznali na první pohled.

Mnohé vydržely do dnešních časů, ale mnozí uživatelé (řekněme ti zodpovědnější) se je snaží předělat. Umakart nejenže nepůsobí hezky, ale přitahuje plísně a pro koupelnové prostředí typické vyšší vlhkostí je to obzvlášť nebezpečná věc.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Koupelna je zvláštní místo v každé domácnosti, kde komfort by měl být na prvním místě. Horká koupel je luxusní požitek dostupný takřka pro všechny a tak by se měla odehrávat v příjemném prostředí, takže když na vás při ní chlácholivě shlíží pošmourné umakartové stěny nevkusných barev, tak není vše v pořádku.

Ideálem dneška jsou moderní, praktické, vzdušné koupelny, prosvětlené skleněnými tvárnicemi, vybavené širokým zrcadlem, dost velkým, aby jej mohli užívat všichni členové domácnosti nehledě na výškové rozdíly jejich postav. Čistě bílé nebo barevné obložení, několik skříněk pro pohodlné uložení potřebných věcí. A co stojí na prvním místě, to je samozřejmě pohodlná vana, případně sprchový kout.

Jeden z nejdiskutovanějších problémů u bytů je – propojit toaletu s koupelnou v jednu místnost? Mnohdy je to možnost získat nějaký ten prostor k dobru, ale tento krok má větší význam u domácností s menším počtem členů. Velké rodiny by raději měly zachovat místnost s toaletou oddělenou.

Doposud jsme mluvili jen o tradičních panelákových bytech, ale nová koupelna je významná věc i pro rodinné domy. Tyto mají výhodu v tom, že prostor pro koupelnu je zde přece jenom o něco větší a tím se otevírají větší možnosti vybavit místnost skutečně komfortně.

Všechno tedy začíná a stojí na rekonstrukci koupelen, respektive na kvalitě jejího provedení. Jako desítky jiných služeb i zde se vám nabízí společnost Ideal Okno. Rekonstrukce od nás je profesionální, užíváme spolehlivých materiálů a výrobků a tak jako u všeho ostatního nám jde v první řadě o zlepšení kvality bydlení. Pokud hledáte dobrého a spolehlivého partnera, jste na správných stránkách.