Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Profil SOFT 68

Dřevěná okna a dveře působí teplým, pohostinným dojmem a proto na ně mnoho uživatelů nedá dopustit. Navíc mají tyto produkty dlouhou životnost a tvarovou stálost. A je zbytečné dodávat, že v jejich prospěch hraje i ekologický aspekt. Jde-li vám o elegantní vzhled vašich oken, zvolte profil se sofistikovanou strukturou, který zaručí výborné izolační vlastnosti a dodá vzhledu vaší domácnosti ten správný půvab.

Dřevěný profil 68 Softline (též Soft 68) tyto schopnosti má. Je lepený a lisovaný ze tří lamel s podélným napojením. Veškeré ostré hrany jsou převedeny na plynulé rádiusy 6 mm, aby byla zvýšena kvalita povrchové úpravy a prodloužena trvanlivost. Označení 68 v názvu profilu znamená, že tloušťka rámu a křídla je 68 mm. To umožňuje zasklení izolačním dvojsklem s tloušťkou až 28mm. S takovýmto řešením můžete dosáhnout Uw až 1 W/m2K – takovýto součinitel prostupnosti tepla už slibuje hodně dobrou tepelnou izolaci. Zvuková izolace potom má hodnotu 32 – 42 decibelů v závislosti na typu prosklení.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Materiálem pro výrobu je smrk (napojovaný nebo nenapojovaný), dále meranti (tropické dřevo s osobitým červenohnědým zbarvením), nebo dub. Toto je výchozí surovina je základem pro vznik třívrstvých nebo čtyřvrtvých hranolů, z nichž jsou sestavovány profily Soft 68. Všechny dřevěné prvky jsou chráněny odolnou, pomocí vysokotlaké technologie nanášenou vícevrstvou lazurou.

Těsnění tohoto profilu je dvojité a celoobvodové, aby umožnilo dokonalé uzavření křídla. Je zasunuté v drážce „nasucho“ a je možné jej kdykoli vyměnit.

Profil Softline 68 umožňuje dokonalý nástřik hran.

Dřevěné profily nejsou kompletně dřevěné, logické je, že správnou a spolehlivou funkci oken zajišťují rovněž kovové prvky. V profilu je užito kování MACO Multi-Trend s mikrovětráním v nůžkách. Spodní část křídel i rámů je vybavena hliníkovými okapnicemi, jež se starají o spolehlivý odtok vody i při náporovém dešti a chrání proti přimrzání křídla.

Pro zasklení máte u nás na výběr mezi nerezovým, nebo TGI distančním rámečkem.

Profil 68 soft je výborným řešením pro rekonstrukce rodinných domů i pro novostavby. Obzvláště doporučujeme pro ty uživatele, kteří stále užívají dřevěných oken starého typu. Díky vynikající tepelné izolaci nová dřevěná okna dokážou skokově snížit spotřebu tepla a navíc působí výborně i po estetické stránce. Příjemné, útulné prostředí (to, co by mělo být uvnitř každého domova) bezpečně zaručeno.