Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba
10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Vnitřní látkové stínění

Vnitřní látkové stínění je téma, kterému se budeme na následující stránce věnovat. To tvoří dnes neodlučitelnou součást našich domovů, kanceláří i veřejných prostor. Doufáme, že se nám podaří zaujmout vás v této kategorii nebývalým výběrem barev, vzorů a způsobů ovládání. Vedle toho stavíme do popředí použití prvotřídních materiálů, z nichž jsou jednotlivé modely vyráběny. Každý způsob stínění z naší nabídky je připraven sloužit bezproblémově po dlouhá léta.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Můžeme vám nabídnout tři volby pro vnitřní látkové stínění:

Vertikální žaluzie – dříve byly spojovány především s kancelářemi. Ale jak léta plynula, nacházela si postupně cestu i do bytů, především těch moderněji pojatých. V dnešní době už ale nedělají ostudu ani v domech a bytech zařízených více konzervativně. Zkrátka a dobře, látkové vertikální žaluzie sloužící jednak jako sluneční clona, jednak díky elegantnímu vzhledu částečně i jako dekorace, si najdou uplatnění všude. Daří se jim postupně nahrazovat záclony a závěsy.

Látkové rolety – i ty si prožily dynamický vývoj. Dříve neměly právě dobré jméno, každý si pod nimi představoval nevzhledné, vybledlé kusy textilu, které se navíc zasekávají. To už je ale minulostí. Dnes se zákazníkům představují moderní textilní rolety, kde roli stínící funkce plní na jedničku. Aby uspokojily estetické potřeby každého zákazníka, i ony disponují širokým výběrem barev, provedení a druhů látek. Uplatňují se nejen na stínění klasických oken domácností a pracoven, ale i na střešních oknech nebo k zastiňování zimních zahrad.

Plisé – francouzština darovala světu slovo, jímž jsou označována elegantní vnitřní látkové stínění do různých tvarů výplní oken (rovných, šikmých i obloukových). Jejich specialitou jsou balkonové dveře, ale dobře slouží i v otvíravých či výklopných oknech. Stejně tak plisé může být instalováno do střešních oken a ke stínění zimních zahrad. Zjednodušeně řečeno, tam, kde není možné umístit jiné stínění, tam může směle nastoupit plisé. Zvláštností je varianta den/noc, při níž jsou na jednom stínění tohoto typu použity dvě odlišné látky. Důvod je prostý – látky se dají podle nálady či denní doby jednoduše měnit a tím určovat rozdílný vzhled celé místnosti.

Tak se to tedy má s vnitřním stíněním. Další informace vám dá podrobnější rešerše – míníme tím jednoduše seznámení s jednotlivými typy, jednotlivými modely a jejich vzorníky. Přejeme vám klid a šťastnou ruku pro vnitřní látkové stínění.