Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Stínící fólie

Stínící fólie dnes už nemají jen ochranou funkci proti slunci, ale také mají bezpečnostní funkci. Okna přitahují pozornost různých kriminálníků (v lepším případě zlodějů), kteří tradičně vnímají okna jako snadnou možnost vniknout dovnitř a napáchat pořádnou škodu.

Pro okna přízemních bytů, pro výlohy obchodů a pro veškerá okna rodinných domů proto doporučujeme montáž bezpečnostních fólií. Tyto fólie potom mají ještě další využití v tom, že slouží jako ochrana proti extrémním neduhům počasí, jako je vichřice nebo krupobití.

Jaké jsou vlastnosti těchto fólií? Jsou to na pohled tenké (pouze 0,3 mm) listy, které se instalují na vnitřní straně prosklení. Radikálně ale zvyšují odolnost skla, zajišťují tak objekt lépe před násilným vniknutím. Námi v současně době protežované typy Hanita Coatings mají stupeň odolnosti P-2A dle EN 356 při instanci na sklo o tloušťce minimálně 3 mm a více. Tyto stínící fólie také zachycují škodlivé UV záření. UV filtr má účinnost 99%.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Vedle bezpečnostních fólií v nabídce máme ale další typy. Jsou zde ochranné fólie sloužící k zabránění poranění osob před poraněním při rozbití skla. Zvláště pokud máte doma malé děti, může se stát, že jednou budete děkovat prozřetelnosti za to, že tyto fólie máte doma.

Určitě doporučujeme užití těchto výrobků v mateřských školkách nebo v základních školách.

Stínící fólie máme odstupňovány v sílách 50, 100, 150 a 200 μm. I tyto fólie chrání před přírodními živly zmíněnými o několik řádků výše.

Na tomto místě chceme zdůraznit, že naše produkty byly testovány ve Státním zdravotnickém ústavu a byl na ně vyhotoven odborný posudek zdravotní nezávadnosti:

 • posouzení na základě výsledků stanovení emisí těkavých organických látek
 • posouzení vlivu polyesterových fólií na senzorické vlastnosti potravin
Kalkulace

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace bezpečnostních oken zdarma

Tyto fólie jsou také atestovány dle ČSN EN 12600 – odolnost proti kyvadlovému nárazu.

Zbývají privátní fólie zabraňující průhledu do objektu zvenčí. Jednoznačně stejně jako u předchozích typů i zde je na prvním místě bezpečí. Tyto fólie znemožní všem jedincům pohybujícím se v okolí domu, aby se pídili po tom, po čem jim nic není – tedy co se děje uvnitř objektu. Zároveň ale tyto produkty bez problémů propouští dovnitř světlo.

Pro rodinné domy je soukromí esenciální, ale neméně podstatné je použití těchto fólií také na prosklených dveřích obchodů, kanceláří, bank a dalších objektů.

Síla privátní fólie je 0,035 – 0,055mm. Ochrana před UV zářením dosahuje nejméně 96%. Mezi základní typy patří Z200 (matná fólie, bílá nejmodernější obdoba pískovaného skla), BZ200 (fólie matný bronz) a MZ200 (bílo-stříbrná stínící fólie).