Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba
10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Pohony sekčních garážových vrat

Pohony sekčních garážových vrat se postupně vypracovaly na první místo v žebříčku prodávanosti na českém trhu. Disponují tichým a plynulým chodem a jejich ovládání je tak velmi snadné a pohodlné. Sekční garážová vrata, která je možno ovládat na dálku, přináší uživatelům celou řadu výhod.

Proč se rozhodnout pro pohony sekčních garážových vrat právě od nás? Jsou to produkty z prověřených materiálů. Při jejich výrobě byla věnována zvláštní pozornost ergonomickým aspektům, takže pohony mají díky svým čistým liniím atraktivní design. Ale co je nejdůležitější, jedná se o poctivou práci, která zaručuje dlouhou životnost. Jsou to výrobky, které jsou schopny sloužit vašim potřebám po celá léta.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Objednáte-li si pohon vrat od nás, získáte v sestavě vše potřebné k jejich instalaci, aktivaci i provozování. Všechno od přehledného materiálu až po dálkové ovládání opatřené rádiovým vysílačem (uživatelsky vděčná hračka, která je vícekanálová, takže vedle otevření vrat od garáže je schopná také otevřít branku nebo rozsvítit osvětlení kolem příjezdové cesty).

Nejdříve je nutné vyřešit otázku, jaký typ pohonu je třeba. V našem katalogu najdete pohony sekčních garážových vrat pro trojfázový i střídavý proud. Konkrétní typ pohonu pak vyberte tak, aby odpovídal parametrům vašich vrat – především s ohledem na jejich hmotnost.

Instalace zařízení je rychlá a snadná. Vestavěná elektronika umožňuje uživateli připojit systém fotobuněk a ovládacích zařízení za použití dvoužilových vodičů. Jednotka pohonu jedná inteligentně – nejdříve načte všechna připojená zařízení, poté automaticky dráhu a její koncové polohy. Detekuje-li zařízení během chodu vrat nějakou překážku v cestě, vrata se zastaví. Jednotka pohonu tedy přísně střeží, aby vrata neublížila vám nebo vašim blízkým, ocitnou-li se nešťastnou náhodou v dráze vrat.

Další samozřejmostí je nouzové odblokování pohonu v případě výpadku elektrického proudu, kdy vrata lze pak bez problémů ovládat manuálně.

Dálkové ovládání s řídící elektronikou nabízí uživateli možnost nastavit celou řadu zvláštních funkcí. Budete-li potřebovat, můžete nastavit pouze částečné otevření vrat, jejich rychlé či pomalé otevírání, automatické zavření a mnoho dalších možností. Pohony vrat z naší nabídky mají kompaktní konstrukci, jejich provoz je bezúdržbový a i cena je příznivá. Proto neotálejte a seznamte se nyní blíže s možnostmi pro pohony sekčních garážových vrat.