Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba
10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Posuvné plastové dveře

Posuvné plastové dveře jistě zaujmou milovníky netradičních řešení. Tyto dveře se skvěle osvědčí ve svěžích, moderních prostorách, kde je vůle zachovat přirozené osvětlení interiéru. Jde totiž o to, že dveře se honosí skleněnou výplní, jež nebrání dopadu světla do místnosti.

Tento model představuje asi nejvíce bezbariérové řešení přechodu mezi jednotlivými místnostmi. Posuvné plastové dveře nemají práh, takže přestup z jedné místnosti do druhé je bezpečný a pohodlný. K tomu dveře šetří i místo. Jde sice jen o detail, ale pro někoho může být podstatný – klasické dveře otevíráním dovnitř nebo ven z místnosti vyžadují volný prostor ve svém bezprostředním okolí, u posuvného typu je potřeba prostoru k manipulaci minimální.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Na jakém principu vlastně tyto dveře (v našem případě mluvíme o profilu GEALAN S 8000 IQ) pracují? Jde o mechanismus, který zajišťuje posouvání dveří po speciálních drážkách v jednom směru. Otevření i zavření je snadné, stačí k tomu jen nepatrná síla. Dobře vyztužený křídlový profil i zárubní zaručuje vysokou stabilitu. Stavební hloubka posuvných plastových dveří je 74 mm, tloušťka použitého skla může být až 44 mm a s použitím čtyř komor vzniká velmi dobrá protihluková izolace. Ačkoliv dveře mohou působit dojmem, že teplo pouští velmi ochotně ven z místnosti, je to ve skutečnosti jenom klam. Parametry tepelné izolace a těsnosti jsou na velmi vysoké úrovni!

Kam se takové dveře hodí nejvíce? Už jsme zmínili, že jejich velkou sílou je zprostředkování velkého množství světla. Tudíž uplatnění najdou jako přechod k balkonům, zimním zahradám nebo terasám. Tedy především tam, kde dochází k bezprostřední konfrontaci vnějšího světa s tím vnitřním. U rozhraní mezi místností a zahradou nebo terasou je použití posuvných dveří znamenitým krokem ke zvýšení estetičnosti prostředí, jelikož dveře přispívají k optickému splynutí interiéru s exteriérem, jak je tomu patrné na doprovodném obrázku. Posuvné dveře ale mohou slavit úspěch i jako přechod do koupelny, obývacího pokoje nebo do ložnice.

Kalkulace

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace posuvných plastových dveří zdarma

Posuvné plastové dveře vám naše firma dodává nejen v barvě bílé, ale také ve standardních acrylcolorových barvách, v mnoha dekorech dřeva a barevných foliích.

V našem objednávkové formuláři jsou jednoduše a přehledně předloženy veškeré podrobné informace o výběru a cenách pro posuvné plastové dveře.