Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Ekologická likvidace plastových oken a dveří

Ekologická likvidace je čím dál tím více žádanější, přece jen žijeme ve 21. století a naše společnost je spotřebitelská. Proto je důležité přemýšlet a jednat ekologicky. Recyklování starých nebo použitých materiálů není samoúčelné a zbytečné, je to jediné východisko z problému stále většího hromadění odpadů, který zatěžuje naši přírodu.

Ekologická likvidace je aktuální i pro sféru stavebnictví. Pořízení nových typů oken a dveří je z hlediska ekologie krokem kupředu, protože nové produkty plní svoji funkci díky lepším konstrukčním vlastnostem daleko lépe než produkty staré. Nicméně vyvstává otázka, co po demontáži udělat se starými dveřmi nebo okny.

Pokud jste vložili svoji důvěru do rukou společnosti Ideal Okno, pak tuto otázku řešit nemusíte. Naše firma zastává názor, že doménou každé poctivé společnosti je to, že dokáže jednat nad rámec svých povinností. Nejen proto, aby zkvalitnila svoje služby, ale také aby udělala něco, co je v obecném zájmu. Součástí našich služeb je tak samozřejmě i ekologická likvidace.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Proto tedy poskytujeme ekologickou likvidaci vašich starých dveří a oken. Po instalaci našich kvalitních produktů provádíme odvoz starých a už nepotřebných oken a dveří na firemní shromaždiště odpadů. Na tomto místě jsou všechny odpady důsledně tříděny a dále zpracovávány tak, jak to vyžaduje obsáhlý Zákon č.185/2001 Sb., tedy Zákon o odpadech a o změně některých dalších zákonů. Tento zákon zpracovává příslušné předpisy Evropské unie a upravuje pravidla pro předcházení vzniku odpadů a pro nakládání s nimi při dodržování ochrany životního prostředí, ochrany lidského zdraví a trvale udržitelného rozvoje.

Tento svůj závazek jsme schopni dodržet i v případě velkých zakázek, typicky při měnění oken a dveří u větších bytových komplexů nebo u celých panelových domů. V takovém případě zajistíme kontejner nebo kontejnery na odpad přímo na místo montáže a dočasně shromažďujeme všechen odpad v nich. Poté kontejnery opět odvážíme na firemní shromaždiště a postupujeme stejně, jako jsme výše uvedli.

Otázky typu „Jak to naložím?“ – „Kdo mi s tím pomůže?“, „Kam to mám odvézt?“, už řešit nemusíte. A úvahy o tom, že starý odpad odložíte někde na běžnou skládku nebo snad někam do přírody, můžete z hlavy vypustit úplně. Svěřte problém profesionálům z naší firmy a dopřejte klid svému svědomí tím, že využijete naši službu ekologická likvidace.