Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie jsou standardním a zaběhlým způsobem stínící techniky. Pro ty, kteří hledají především nenáročné a cenově dostupné řešení, jsou jasnou volbou.

Na celosvětovém trhu už tato technologie působí několik desítek let a neustálé hledání cest, jak vnitřní žaluzie zdokonalit a zbavit je všech vad na kráse jim umožnilo postupem času stát se stálou a spolehlivou složkou mnoha domácností, kanceláří, podniků a tak dále.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Největší výhodou této techniky je její snadná ovladatelnost, minimální údržba a samozřejmě efektivní ochrana proti slunci. I kdyby se slunce postavilo třeba na hlavu, dokonale uzavřené vnitřní žaluzie jej jednoduše dovnitř nepustí. Vedle toho jsou tyto žaluzie spolehlivým prostředníkem pro dosažení maximálního soukromí. K tomu všemu stačí jediné – trochu pootočit šňůrkou.

Po estetické stránce tato technologie dříve trochu pokulhávala, ale toto už je naštěstí minulostí. Žaluzie se nyní vyrábí v obrovské škále různých velikostí lamel a barev, takže se nabízí i možnost sladit barvu vybavení bytu s barvou žaluzií. U moderně pojímaných domácností je barevná korespondence obou těchto prvků velmi efektivní, zanechává vizuálně dobrý dojem nejen pro samotné obyvatele, ale i pro hosty.

Naše nabídka zahrnuje mnoho druhů žaluzií vyrobených ze dvou nejklasičtějších materiálů – z hliníku a bambusové žaluzie. Hliníkové se hodí takřka na všechny typy okna, je to univerzální typ, navíc velmi odolný proti různým nepříjemným vlivům, jako je třeba vlhkost.

Kalkulace

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace vnitřních žaluzií zdarma

Jakým způsobem je koncipován náš nabídník? Každý z námi nabízených typů žaluzií je doprovozen krátkým textem, fotografií a je zde také uvedeno, z jakých seznamů lamel, případně nosníků si lze vybrat konkrétní barevné provedení.

Pro naše výrobky využíváme žaluzií z nabídníku společnosti Climax. Stínící technika z jejich výroby si za takřka dvacet let na českém trhu našla celé řady spokojených zákazníků a tudíž se na jejich kvalitu spoléháme i my. Společnost Ideal Okno usiluje o kvalitu oken ve všech jejich dílčích částech a to včetně pro vnitřní žaluzie.