Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba
10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Plastové nadokenní rolety

Plastové nadokenní rolety jsou levnější variantou v kategorii venkovních rolet. Plastové  lamely jsou tvarově stálé a odolné proti UV záření. Schopnost tepelné izolace je sice trochu menší, než u hliníkových lamel, ale pořád to ještě nezanedbatelná úspora tepelné energie je.

Jak takovéto plastové nadokenní rolety vlastně fungují? Každý prvek má svůj vyrovnávací profil, dále čtyřdílný PVC box, vodící lišty a překladový profil. Komůrkové profily nabývají šířky deseti milimetrů a vzájemně do sebe zapadají. Lamelový soubor si můžete zvolit v jednom ze sedmi barevných odstínů. Barvami mohou hrát také box a vodící lišty. Standardně jsou bílé nebo hnědé, ale mohou být také upraveny kašírováním v celkem třinácti barevných odstínech.

Pokud si objednáte roletu zároveň s výběrem nového okna, je tato na okno přimontována a rovnou se s oknem jako jediný celistvý stavební díl zasazuje do stavebního otvoru. Okno s roletou jsou jako jedno tělo, jedna duše. Vede to potom k čistému a krásnému vzhledu fasády domu.

Plastové nadokenní rolety jsou vhodné pro všechny druhy plastových oken. Uvažujete-li o zakoupení plastových oken u firmy Ideal Okno a zároveň máte v plánu přidat k nim rolety z naší nabídky, pochopitelně vám to jedině schvalujeme! Dopřejte si příjemnou možnost výběru spolehlivě funkčních plastových rolet z naší rozsáhlé nabídky, podle toho, která vám bude sedět nejvíce.

Venkovní rolety obecně

Nejdůležitější vlastností venkovních rolet je ochrana před únikem tepla. Kvalitní moderní okna jsou konstruována tak, aby měla co nejlepší izolační schopnosti. Potom existuje řada okenních doplňků, které tyto schopnosti posilují. Venkovní rolety jsou jedněmi z nich. O jaké izolaci přitom mluvíme? Hlavně o té tepelné, ale samozřejmě i o akustické. Tyto rolety totiž poskytují určitou protihlukovou ochranu.

Tím ale výčet zdaleka nekončí. Napadne vás ještě, jaké nežádoucí vlivy zvenčí dokážou znepříjemnit pobyt v domácnosti? Jsou to samosebou obecně vrtochy počasí – na jedné straně déšť a vítr, na druhé straně přílišné sluneční záření.

Při výrobě našich produktů jsou uplatňovány spolehlivé, osvědčené materiály a moderní technologie. Jako takové navíc nabízí další prvek, o kterém se uživatelům předpotopních rolet ani nesnilo – prvek bezpečí. Tyto naše výrobky jsou totiž spolehlivě chráněny proti nezvaným návštěvníkům.