Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Hliníkové rolety s platovými lamelami

Hliníkové rolety, stejně jako každá předokenní roleta má tři části – jedná se o roletový pancíř, box a vodící lišty. Soubor lamel, které zabírají plochu celého okna na délku i na šířku, když se roleta natáhne, se jmenuje pancíř. A ten může být tvořený buď hliníkovými, nebo plastovými lamelami.

Plastové lamely dodáváme standardně v sedmi barevných odstínech. Snažíme se zajistit možnost instalovat tento výrobek pro co nejvíce druhů oken, proto jsme schopni vám tyto lamely vyrobit do šířky až dvou metrů a výšky 3,1 m. Je to řešení obzvláště vhodné pro pokrytí všech oken na rodinných domech.

Pro ostatní části rolety platí totéž, co pro celohliníkový typ. Takže roletový box je vyroben z válcovaného hliníku a je dodáván v šesti velikostech, přičemž záleží na tom, jak je roleta vysoká. Box je možný dodat i v kulatém provedení a ve stejné barvě jako vodící lišty.

I v tomto případě platí, že zájemcům o roletu nabízíme (a také doporučujeme) motorické ovládání. Manipulace se stíněním je pak snadná, rychlá a pohodlná a dokonce možná pro všechna okna v obydlí najednou, pokud využijete možnosti rolety ovládat skupinově.

Nejlépe zákazníkovi napoví seznámení s konkrétními modely, které mají hliníkové rolety s plastovými lamelami a porovnání jejich dílčích parametrů. Zaujme-li vás některý z výrobků natolik, že se rozhodnete pro jeho zakoupení, odkazujeme opět na náš objednávkový formulář.

Venkovní rolety obecně

Nejdůležitější vlastností venkovních rolet je ochrana před únikem tepla. Kvalitní moderní okna jsou konstruována tak, aby měla co nejlepší izolační schopnosti. Potom existuje řada okenních doplňků, které tyto schopnosti posilují. Venkovní rolety jsou jedněmi z nich. O jaké izolaci přitom mluvíme? Hlavně o té tepelné, ale samozřejmě i o akustické. Tyto rolety totiž poskytují určitou protihlukovou ochranu.

Tím ale výčet zdaleka nekončí. Napadne vás ještě, jaké nežádoucí vlivy zvenčí dokážou znepříjemnit pobyt v domácnosti? Jsou to samosebou obecně vrtochy počasí – na jedné straně déšť a vítr, na druhé straně přilišné sluneční záření.

Při výrobě našich produktů jsou uplatňovány spolehlivé, osvědčené materiály a moderní technologie. Jako takové navíc nabízí další prvek, o kterém se uživatelům předpotopních rolet ani nesnilo – prvek bezpečí. Tyto naše výrobky jsou totiž spolehlivě chráněny proti nezvaným návštěvníkům.