Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Barvy, dekory, prosklení

Využijte jedinečné možnosti navrhnout si garážová vrata zcela od základu. Jejich funkci a vzhled můžete obohatit o celou řadu prvků.

Tím prvním jsou vstupní dveře. Mohou být integrované, tedy začleněné v samotné bráně, nebo mohou být samostatně. Na vás je určení jejich polohy ve zdi. Pokud chcete vrata i s dveřmi, zvolte si také, zda preferujete hliníkový rám dveří ve stříbrné barvě s eloxem na povrchu, nebo mu spíše chcete určit barvu dle vzorníku RAL.

Vzhled vrat nejvíce podmiňuje jejich dekor a barva. Ve volbě prolisu se o vaši přízeň ucházejí čtyři typy – tradiční lamelový design, kazeta, moderní minimalistická drážka anebo jednoduchý, elegantní hladký panel bez žádného prolisu.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Následuje pak samotná volba barevného provedení. Opět jde o klasické rozhodnutí, jestli sáhnout po imitaci dřeva, nebo po některé tradiční barvě z barevného spektra RAL. Z imitací dřeva se vám představují tři druhy – mahagon, zlatý dub a tmavý dub.

Užitečnými elementy, pro které je často nutné vyhradit na garážových vratech místo, jsou okénka nebo větrací mřížky. Čtvercové nebo obdélníkové větrací mřížky můžeme umístit na integrované nebo vedlejší dveře nebo i do samotného prostoru křídla. Totéž platí pro dekorativní okénka, které rovněž mohou nabývat různých tvarů. Určitý námořnický půvab netají kulaté okénko, které při šikovném umístění rozprostře v garáži dojem kajuty na zámořské lodi. Dostupné jsou ale i okénka čtvercová a obdélníková.

Pro svá garážová vrata stanovujete také vzhled madla, jímž vrata zvedáte v případě manuálního způsobu otevírání.

Toto všechno jsou doplňky, které mají za účel ozvláštnit vzhled garážových vrat, nebo je učinit účelnějšími. Z atributů, které vratům přisuzujete, jsme ale ještě nezmínili ten nejdůležitější – rozměr. Nejzazší míry do výšky a do šířky, do nichž jsme schopni vrata vyrobit, se liší podle typu vrat. Například výklopná vrata mohou být široká až čtyři metry, zatímco sekční vyrábíme až do pěti metrů šířky. Obecně si ale můžete určit tyto míry s přesností na milimetr a zbytek už nechte na nás.

Doufáme, že rozsáhlé množství různých variant neshledáte příliš složitým a naopak jej uvítáte. Je totiž jistě příjemné mít v rukou takové možnosti, nebýt nikterak omezen při určování té kombinace, která nejlépe vyhovuje vašim požadavkům.