Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Dvoukřídlá garážová vrata

Ačkoliv v dnešní době se na výsluní více ohřívají vrata rolovací nebo sekční, dvoukřídlá garážová vrata jsou klasikou, o kterou bude také vždycky zájem. Je to univerzální typ, jenž se hodí do novostaveb i do stávajících domů. U dvoukřídlých vrat se nemusíte bát, že se někde zaseknou nebo se v důsledku výpadku elektrického proudu pokazí. Je to jednoduchá, ale účelná varianta.

Dvoukřídlá garážová vrata se skládají ze dvou základních částí – jednak je to rám křídla a pak jeho výplň. Rozeberme si to teď podrobně. Rámy vyrábíme z ocelových uzavřených a L-profilů. Stěny profilů jsou silné 2 mm a na povrchu jsou rámy upraveny galvanickým pozinkováním. Výplň křídla může být buď z pozinkovaného plechu se svislými prolisy s vrchní barvou, již si můžete vybrat z několika standardních odstínů (používáme vysoce odolné polyester-silikonové barvy); anebo může být výplň ze dřeva.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Do křídla není problém zabudovat nějaký potřebný doplněk – mohou to být integrované vstupní dveře (které vám na vaše přání dodáme v témž barevném provedení a designu, jako mají samotná vrata), okénka nebo větrací mřížky. Kolik těchto doplňků potřebujete a kde přesně na vratech mají být, to je jen na vás.

Dvoukřídlá garážová vrata dodáváme ve standardních typizovaných rozměrech, ale na speciální přání je vyrobíme i na míru podle stávajícího otvoru garáže. Naší podmínkou je, že vrata musí být široká maximálně 5 metrů, do výšky pak nesmí přesáhnout 4 metry.

Ačkoliv se dvoukřídlá garážová vrata jeví jako ryzí old-school, i ony mohou být doplněny o efektivní a pohodlné ovládání elektropohonem pomocí dálkového ovládání. To je ale doplněk navíc, standardně se vrata otevírají a zavírají ručně, pomocí kliky se zámkem a madla.

KALKUKACE

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace dvoukřídlých garážových vrat zdarma

Z nevýhod dvoukřídlých garážových vrat zmiňme nebezpečí poškození vozidla nebo jiného vašeho majetku uvnitř garáže vlivem nárazu křídla vrat při silném větru – křídlo musí být při horším počasí pečlivě zajištěno, aby se zamezilo jakémukoli samovolnému pohybu.

Ale výhod nabízí tento typ vrat celou řádku a na samotný závěr ještě zmiňme výhodu, jíž se pyšní prakticky všechny naše produkty – kvalita a spolehlivost. Vrata vyrábíme z kvalitních materiálů, jednotlivé komponenty snesou vysoké provozní zatížení a tudíž vám zaručujeme dlouhou životnost vrat.