Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Výplně plastových dveří

Výplně plastových dveří máme pro větší přehled rozdělené do pěti sekcí podle vlastností jednotlivých typů.

Svébytné a co do estetického vzhledu velmi promyšlené jsou výplně v sekci ENTRY, jež jsou sestavovány z vysoce kvalitního materiálu GFK ve spojení s inovativním designem překrytí křídla dveří. Tyto typy jsou sice trochu dražší, ale disponují konstrukční pevností a především bezkonkurenčními tepelně-izolačními vlastnostmi. Produkty dodávají výhradní dodavatelé PERITO a vedle zmíněného originálního designu je velkým plusem snadná údržba.

Odolné a stabilní jsou rovněž výplně plastových dveří z řady PREMIUM. Sekce PREMIUM se co do vzhledové stránky inspiruje oblíbeným designem dřeva. Je nám totiž jasné, že někteří uživatelé prostě na dřevě nedají dopustit. Plocha dveřní výplně je v tomto případě osazena montovanými rámečky. I zde je cena relativně vyšší, ale přesto v porovnání s konkurencí jednoznačně výhodná!

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Řada ELEGANCE naznačuje již svým názvem, o co v tomto případě jde. Dveřní výplně tohoto typu se nabízí především do modernějších domů nebo do těch typů staveb, které chtějí působit svěžím dojmem. Hliníkové rámečky doplňují vhodně provedení vstupních dveří opět v dřevěném dekoru a jejich speciální povrchová úprava nevyžaduje dlouhodobě zvláštní údržbu.

Jednoduchostí a skvělou cenou se prezentuje sekce VISUAL. Ačkoliv všechny výplně tohoto typu úzkostlivě dodržují přísné požadavky na kvalitu vstupních dveří, uživatelé je mohou pořídit velmi levně. Tepelná odolnost je i v tomto případě velmi dobrá. Pokud vám nevadí strohý, neokázalý design, jsou pro vás dveřní výplně VISUAL to pravé.

Z povrchových plastových desek z materiálu ABS jsou vyráběny výplně TECHNIC. Trochu nižší tepelná roztažnost je vykompenzována výbornou cenou, snadnou údržbou a dlouhověkostí. I tyto výplně jsou designérsky navrhovány velmi nápaditě a necelá dvacítka modelů se představuje buď v bílé barvě, nebo opět v dřevěném dekoru.

Nabízíme i výplně plastových dveří pro konzervativní zájemce. Řada CLASSIC má navíc vůbec nejprodávanější modely. V této sekci si přijdou na své milovníci osvědčených tvarů vitrážového prosklení. Navíc za výhodné ceny a za záruky stálobarevnosti a snadné údržby. Tepelná roztažnost zde proti jiným sekcím opět vykazuje trochu nižší hodnoty, na uživatelské spokojenosti to však nehraje větší roli, protože i tyto výplně jsou kvalitní a spolehlivé.

Tak už jste si vybrali výplně plastových dveří?