Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Celohliníkové předokenní rolety

Celohliníkové předokenní rolety představují finančně trochu náročnější řešení. Pro ty, kteří ale neváhají si za kvalitu trochu připlatit, ale nabízí mnoho výhod.

Hlavní výhodou je paradoxně úspora peněz. Takhle to totiž už ve věci oken a jejich doplňků chodí – více peněz, které za produkty utratíte nyní znamená více peněz, které se vám poté vrátí v podobě úspoře za placení účtů za energie.

Co dokáží rolety tvořené hliníkovými lamelami o maximální šířce 270 a maximální výšce 435 mm? Jsou stálobarevné, jsou trvanlivé a jsou univerzálně použitelné pro všechny okenní otvory. Svým uživatelům zaručují spolehlivou ochranu proti prudkému slunci v letních měsících a proti povětrnostním vlivům typickým spíše pro zimní měsíce – řeč je o dešti a o sněhu. A co se týká hodnoty tepelné izolace, uvádí se, že úspora energií, když užíváte celohliníkové předokenní rolety dosahuje až 25 – 35%. To už představuje nějakou úsporu.

Hliníkové lamely jsou vyplněny polyuretanovou pěnou. Hliníkové vodící lišty se upevňují do rámu okna nebo ostění a jsou dodávány ve více tvarových variacích umožňující ideální osazení rolety. Roletový box je vyroben z válcovaného hliníku a je dodáván v šesti různých velikostech, v závislosti na výšce celohliníkové předokenní rolety. Box je ale možné dodat i v kulatém provedení a ve stejné barvě jako vodící lišty. Standardně se dnes dodává motorické ovládání, které zájemcům dovoluje také skupinové řízení jednotlivých rolet.

Venkovní rolety obecně

Nejdůležitější vlastností venkovních rolet je ochrana před únikem tepla. Kvalitní moderní okna jsou konstruována tak, aby měla co nejlepší izolační schopnosti. Potom existuje řada okenních doplňků, které tyto schopnosti posilují. Venkovní rolety jsou jedněmi z nich. O jaké izolaci přitom mluvíme? Hlavně o té tepelné, ale samozřejmě i o akustické. Tyto rolety totiž poskytují určitou protihlukovou ochranu.

Tím ale výčet zdaleka nekončí. Napadne vás ještě, jaké nežádoucí vlivy zvenčí dokážou znepříjemnit pobyt v domácnosti? Jsou to samosebou obecně vrtochy počasí – na jedné straně déšť a vítr, na druhé straně přílišné sluneční záření.

Při výrobě našich produktů jsou uplatňovány spolehlivé, osvědčené materiály a moderní technologie. Jako takové navíc nabízí další prvek, o kterém se uživatelům předpotopních rolet ani nesnilo – prvek bezpečí. Tyto naše výrobky jsou totiž spolehlivě chráněny proti nezvaným návštěvníkům.