Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Výstavba rodinných domů

Nejvyšší stupeň komfortu bydlení, jakého může člověk dosáhnout, je vlastní dům. Bydlení ve vlastním domě je úžasnou výsadou obohacenou o možnost vystavět si celé obydlí podle vlastního vkusu. Rodinný dům sice stojí dost peněz a předchází mu dlouhé šetření, ale jakmile se přestěhujete z bytu do domu, podvědomě tušíte, že se posunete zcela někam jinam.

Jak vám v tomhle ohledu může pomoct firma Ideal Okno, jejíž stránky právě čtete? Dost výrazně. Naše společnost se totiž zabývá kompletní dodávkou hotových staveb na klíč a vedle toho má co dočinění se vším, co souvisí se stavbou. Jak jste si snad již stačili všimnout, v oboru bydlení jsme velmi všestranní a to je pro zájemce o rodinný dům velká výhoda. My totiž nepotřebujeme najímat externí firmy, máme zkušenosti se zednickými stavbami, se suchými stavbami, s dřevostavbami a pochopitelně rovněž s interiérovými úpravami. Naší doménou je individuální přístup k zákazníkovi a výsledkem našeho snažení je kvalitní práce, která přetrvává na dlouhé časy.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pojďme se nyní krátce podívat, co přesně představují jednotlivé kategorie.

U zednických staveb máme v pomyslném repertoáru celý základní servis, v podstatě vše, co vás napadne – lité podlahy, vnitřní, venkovní omítky, fasády rodinných domů, kamenné ploty a ploty z okrasných cihel, obklady, dlažba (v menším rozsahu), zámková dlažba, ruční výkopové práce, zednické úpravy interiéru, zateplení domu, obklady polystyrenem.

Pod suchými stavbami se většinou vybaví sádrokarton. Opláštění stavby systémem sádrokartonu je pro společnost Ideal Okno každodenním chlebem.

Dřevostavbám se nemůžeme vyhýbat, ani kdybychom chtěli – jelikož získávají poslední dobou tak velkou popularitu! Máte-li v plánu postavit si altánek, pergolu, menší domek (například zahradní) nebo jen obyčejný dřevěný plot, obraťte se na nás.

Interiérovým úpravám je věnována v podstatě velká část tohoto webu. Nejsme ale jen specialisté na okna a dveře, věnujeme se také konstrukci plovoucích podlah. Obkládáme dřevem (provádíme výstavbu vnitřních palubovek). Dokážeme opracovávat trámy v interiéru.

Jinými slovy, věnujeme se stavbě rodinných domů od podlahy až po střechu. Vše za rozumné ceny a ve vysoké kvalitě. Nechcete-li rozdělovat práci mezi několik firem – svěřte se vše nám!