Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Doplňky

Doplňky jsou již nezbytné i pro okna. Doby, kdy jeden předmět sloužil jednomu účelu, jsou už asi nenávratně pryč. Moderní doba klade důraz na univerzálnost. Víte sami dobře, že sehnat telefon, který umí jenom volat (plus ještě psát esemesky) je prakticky nemožné, místo toho dostanete přístroj schopný fotit, přehrávat hudbu a pouštět filmy, projdete si na něm maily, zahrajete hry a tak dále.

A podobné je to i s okny. Ovšem jejich strategická pozice v domě nebo bytu, na kontaktu interiéru s vnějším, okolním světem, okna doslova předurčuje k vícefunkčnosti. Okna musí umět vpustit do domu vzduch, ale zároveň držet teplo uvnitř místnosti. Měly by umět korigovat tok světelných paprsků a hluk z ulice. Také by měla být schopna zamezit příchodu nezvaných hostů a to nejen těch lidských, ale i těch z říše zvířat (především máme na mysli obtížný hmyz). A v neposlední řadě široké parapety zdobící moderní okna nachází v průměrné domácnosti také hodně uplatnění.

Dříve tomu tak nebylo, okna nebyla ničím jiným než otvory ve stěně vyplněnými sklem. Nebyla chápána jako nic zvláštního a jejich užívání bylo omezeno na dvě polohy – otevřené nebo zavřené okno. Můžeme říct, že dnešní doba výrazně pozměnila tradiční pohled na význam a funkci oken.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Tak jako při koupi telefonu si můžete vybírat, jaké doplňky ve svém přístroji chcete a jaké nepotřebujete, tak tomu je i u oken. Možná je to snad ještě jednodušší a praktičtější, než u mobilů, protože vy si svůj výrobek z naší nabídky de facto přímo skládáte. Vybíráte si přitom jen to, o čem víte, že je pro váš domov důležité a co budete využívat. My vám pak splníme, co vám uvidíme na očích! Tedy, lépe řečeno, co vám uvidíme na vyplněném objednávkovém formuláři…

Projděte si tedy pozorně tuto sekci. Je rozdělena do tří hlavních okruhů – stínící technika, parapety a sítě proti hmyzu. Posuďte sami, zdali potřebujete doplňky jako žaluzie, venkovní rolety, markýzy, různé bezpečnostní nebo stínící fólie, parapety vnitřní nebo venkovní, úzké nebo široké, a sítě zabraňující komárům a mouchám v jejich oblibě rušit klidný spánek obyvatelů domácnosti.

Pod každým z okruhů najdete podrobnější informace pro jednotlivé doplňky a různé rady, podle kterých se můžete při výběru orientovat.