Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Pergoly

Pergoly mohou být velmi užitečná věc, pokud máte rádi klidné, tiché místo na zahradě, kde je možno schovat se před nepříjemným počasím po celý rok. Pro majitele větších zahrad je to skoro povinnost. Je moderní formovat si větší pozemek kolem domu do členité, barevné zahrady s mnoha různorodými dekorativními prvky a pergola je takový prvek, který ctihodný půvab takového místa jen podtrhuje. Na velkých zahradách je to významný strategický bod, protože zde je možno spočinout při procházce anebo posedět s přáteli nebo rodinou.

A teď, jak kvalitně takovouto pergolu zastřešit? Třeba markýzou z naší nabídky. Přicházíme s moderními stínícími technikami s propracovanou estetickou i funkční stránkou.

Pergoly MIRANDA jsou clony, které houževnatě odolávají i těm nejnepříjemnějším výkyvům počasí. Na jedné straně látkové stínění úspěšně čelí dešti, na druhé straně zvládá udržet na uzdě i příliš pronikavé paprsky sluníčka za letních dnů. Typická konstrukce příčných vzpěr a vazníků esteticky dotváří svébytný vzhled pergoly.  Napnutí látky zajišťují plynové mechanismy umístěné ve vaznících. Pomocí lehké hliníkové konstrukce a desek polykarbonátu upevněných mezi vazníky lze pergolu zastřešit. Systém stojin umožňuje namontovat přední příčnou vzpěru. Montáž je možné provádět buďto na zeď, nebo do stropu pomocí konzol a trojhranného nosného profilu.

U tak velkých systémů stínění doporučujeme ovládání elektropohonem.

Pergoly OMBRAMOBIL, to jsou samostatně stojící dvojité clony zajišťující zastínění velkých ploch a tak jako v předchozím případě umožňující také lidem najít útočiště před deštěm. Prakticky je vyřešeno umístění stojin, které dlí po stranách clony a nezabírají prostor uvnitř, který clona kryje. Oba přední profily uzavírají kastlík, který chrání látku (takže je možno tuto markýzu ponechat volně v přírodě i v době mimo sezónu) a zároveň poslouží jako okap. Úhel sklonu každé strany markýzy je nastavitelný od 10 stupňů do maximálních dvaceti stupňů.

Využití je široké, nejen pro rodinné domy, ale také pro terasy restaurací a také na dětské hřiště. Konstrukce je mobilní, montáž a demontáž výrobku se provede ve zlomku času.

Standardní ovládání je zajištěno pomocí klikového mechanismu, pohodlnější možnost představuje ovládání motorem.

Jak pergola Ombramobil, tak i Miranda tvoří nedílnou součást naší nabídky a proto tyto mimořádně kvalitní stínící systémy vhodné pro zastínění velkých izolovaných ploch můžete objednat u společnosti Ideal Okno.

Vyplněním formuláře si objednáte pergoly.