Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Doplňkové služby

Doplňkové služby zahrnují vše, co bude potřeba pro nová okna. Pořízení nových oken vypadá od pohledu jako komplikovaný proces, který v sobě ukrývá mnoho dílčích problémů. Je tomu skutečně tak, ale vy si z toho vrásky dělat nemusíte. Alespoň pokud si vyberete mezi produkty naší firmy. Nenecháme vás ve štychu, náš komplexní servis vám vychází vstříc od prvotního výběru produktů až po instalaci celého systému oken a dokonce ještě dlouho poté. Doplňkové služby, které vám poskytujete my, jen tak někde nenajdete.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kalkulace

Ať jde o oknadveřestřechustavební práce nebo doplňky, není nutné, abyste trávili večer nad papírem s tužkou v ruce a složitě vypočítávali, kolik vás to celé bude stát. Kalkulaci pro vás vyhotovíme my a to precizně a přímo na míru. A to celé samozřejmě zdarma.

Objednávka zaměření a montáže

Do dotazníku vyplníte svoje personálie a datum, které vám nejvíce vyhovuje. V domluvený den vás pak přijde navštívit náš technik, který vám poradí, jaký typ produktu vaší domácnosti nejlépe sedne. Kromě jiného s vámi projde i vzorník barev a dokáže najít přesně ten odstín, jenž se bude nejlépe vyjímat v konkrétní místnosti. Pokud vše půjde jako na drátkách, domluvíte si další termín schůzky – tentokrát už pro samotnou montáž.

Individuální přístup

Každá domácnost má svůj zvláštní ráz a kvůli tomu přistupujeme ke každé zakázce individuálně. Snažíme se, aby zákazník od samého začátku až do konce ani na okamžik nezalitoval, že se rozhodl důvěřovat nám.

Ekologická likvidace plastových oken a dveří

Přemýšlíme ekologicky a postaráme se i o vaše stará okna a dveře. Všechen odpad způsobený instalací nových produktů odvážíme našimi servisními auty na naše firemní shromaždiště, kde všechny materiály nastoupí cestu k důslednému recyklování.

Servis a záruka

Doplňkové služby samozřejmě zahrnují i servis a záruku. Pro většinu typů plastových i dřevěných oken a dveří od našich výrobců vám nabízíme záruční i pozáruční servis, zahrnující vše, co je třeba.

Splátkový servis

Společnost Ideal Okno umožňuje finanční úhradu produktů prostřednictvím splátkového prodeje nebo spotřebitelského úvěru.

Zelená úsporám

Úspěšný státní program se znovu vrací. Investice do nových oken je rozumným krokem, který šetří náklady za energii a chrání životní prostředí a je v zájmu ministerstva životního prostředí tuto činnost podporovat. My vám můžeme vypracovat výpočet, kolik peněz by k vám mohlo přitéct.

 

To vše spadá do naší kategorie doplňkové služby.