Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Typy provedení dvoukřídlých vrat

Dvoukřídlá garážová vrata jsou univerzální typ, který se hodí do starších rodinných domů, do novostaveb nebo i do hospodářských budov. Nejčastěji ale bývají samozřejmě pořizovány do garáží. Na následujících řádcích vám přiblížíme, jaké konkrétní typy vrat jsou v naší nabídce.

Rámy křídel vyrábíme z ocelových uzavřených profilů. Prvky rámu jsou mezi sebou spojeny šrouby, u vrat s nadstandardní velikostí (pokud je šířka obou křídel větší než pět metrů nebo jejich výška přesahuje čtyři metry) je rám svařovaný.

Křídla jsou vyplněna ocelovým pozinkovaným trapézovým plechem. Jde o trapéz T-10 s povlakem tvořeným polyesterovou barvou. Vrata se standardně otevírají směrem ven – je to z 99% praktičtější, jelikož v garáži je nutný prostor.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Polyesterový povlak si můžete vybrat z následující nabídky – RAL 8017 (tmavě hnědá), RAL 8014 (hnědá), RAL 9010 (bílá), RAL 7016 (šedá, antracit), BTX 2702 (cihlová), BTX 2701 (bordó), BTX 4702 (olivová). Dalšími typy výplně jsou imitace dřeva, a to zlatý dub nebo ořech. Při výběru z barev doporučujeme prostudovat vzorovník.

Vrata dodáváme se zámkem s vložkou se třemi klíči, s klikou a s montážním příslušenstvím potřebným pro instalaci v běžných podmínkách. Vrata jsou opatřena zmíněným rámem a taky prahem, který se obvykle zabetonuje do podlahy. Pokud zatím hodláte garáž teprve stavět, je snadnější montovat vrata na nehotovou podlahu.

Vrata vyplněná plechem T-10 jsou zateplena polystyrenovou pěnou.

Z doplňkových prvků, jež mnozí uživatelé na svých vratech často potřebují, jsme do nabídky zahrnuli větrací mřížky, integrovaná okénka a vchodové dveře zabudované do křídel vrat. Ty jsou v dnešní době poměrně běžným prvkem garážových vrat – pro jejich instalaci ale existují určitá pravidla. Pokud objednáváte vrata, jejichž výška nepřesahuje 2,4 m, pak výška integrovaných dveří odpovídá i výšce vrat. U vyšších vrat uvažujeme nižší světlou výšku dveří (pod 2 metry).

Vrata se dají ovládat buď pomocí kliky se zámkem, nebo moderně, elektrickým pohonem pomocí adaptéru.

Co se týče stavební přípravy pro křídlová vrstva, odkazujeme na přiložené výkresy.

Naše produkty se vyznačují spolehlivostí a dlouhou životností. Užití kvalitních materiálů má za následek mnoho let bezpečného užívání i při vysokém provozním zatížení. Vyberte si od nás vrata podle svého přání, jsme si jisti, že nebudete zklamaní.