Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Plastová okna

Plastová okna nemůžou chybět v naší nabídce. Už okna samotná mají v domácnosti klíčovou roli. Jsou prostředníkem mezi domovem a okolním světem a zajišťují výměnu látek mezi oběma prostředími. Jejich úlohu znesnadňuje fakt, že u některých látek je jejich transport žádoucí v nejvyšší možné míře, jiné látky si přejeme transportovat v omezenějším množství a některé zase vůbec. Do první kategorie patří jednoznačně světlo. Jistě chcete, aby do místnosti proniklo co nejvíce slunečního svitu. V menší míře je dále vyžadován transport vzduchu. Větrání je zásadní proces, obnova vzduchu v interiérech ideálně v průběhu celého dne je důležitá. Se vzduchem se ale pojí obzvláště v zimních měsících chlad a ten si naopak v místnosti nepřejeme. Z látek, jejichž přenosu zvenčí chceme zabránit úplně, můžeme jmenovat déšť, sníh a hluk, opačným směrem naopak nesmí unikat teplo vytvořené
domácností.

Z toho všeho vyplývá, že výběr správných oken je velmi závažným problémem. Ne všechna okna totiž dokážou zprostředkovat užitečné a potřebné transporty látek a naopak zabraňovat těm nežádoucím. Dřevěná okna starého typu, na která si jistě ještě vzpomenete (však jich je stále ještě dost), například po letech užívání ztrácela jakékoli izolační schopnosti a tak, kulantně řečeno, rezignovala na omezování jakýchkoli transportních procesů. Zima, vlhkost a hluk si razil cestu dovnitř a podstatná část tepla vyrobeného uvnitř domácnosti se naopak ztrácelo ven.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Tohle nová, moderní okna nesmí připustit. Moderní plastová okna, která nabízí naše firma, jsou promyšleně konstruované. Jsou založeny na technických postupech, které se už stihly za několik desítek let spolehlivě osvědčit.

Tak jako ochranný štít je nejúčinnější, skládá-li se z několika vrstev, tak i výrobky nabízené naší firmou nabývají výborných vlastností díky sofistikované struktuře několika vrtsev, v našem případě systému několika komor. Tříkomorová, čtyřkomorová i šestikomorová plastová okna zajišťují izolaci vysoké kvalit. Samotný plast by nepostačil – rám je doplněn o kovovou výztuhu, výplň okna dále tvoří několik vrstev skla (používá se sklo izolační a sklo tvrzené).

Kalkulace

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace plastových oken zdarma

Plast má sám o sobě navíc velkou výhodu v tom, že je to stálý materiál. Zůstává pevný i po mnoha letech užívání, aniž by se lámal nebo deformoval. Dokonce odolává i barevným změnám a méně podléhá plísním. 

Tyto okna tedy nevyžadují příliš velkou údržbu a jsou bezpečná. A navíc taky ekologická a úsporná. Mají totiž výborné hodnoty součinitele prostupu tepla, tzv. čísla Uw. Doporučujeme si tohoto čísla při koupi oken všímat. Čím nižší hodnota, tím méně tepla dokáže uniknout do venkovního prostředí a tím je také okno kvalitnější. Každý měsíc tak utratíte za energii méně, pokud si pořídíte plastová okna.