Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Pohony garážových vrat

Někdo považuje možnost otevírat vrata automaticky za samoúčelné pozérství. Je ale skutečně nutné odsuzovat dopředu každou novinku, která je schopna ulehčit život? Pohony pro vrata jsou zkrátka doplňkem navíc, vylepšením, které přináší pohodlí, ale rovněž zaručuje větší bezpečnost pro váš majetek.

Námi dodávané pohony vrat splňují všechna kritéria na kvalitu a jsou schopna zvládat náročný provoz po dlouhé roky. Vrata jsou ovládána řídící jednotkou s vestavěným přijímačem, což je opravdu šikovná věc. Stisknutím dvou tlačítek jste schopni nastavit všechny základní funkce během tří vteřin. Jednotka načítá dráhu pohybu ovládaných vrat a vy můžete měnit i takové parametry, jako je síla pohonu nebo rychlost chodu vrat. K dispozici je také funkce částečného otevření nebo automatický režim s časovým uzavřením.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Komfortnost takového způsobu otevírání dveří není třeba šířeji rozebírat. Vrata garáže dokážete otevřít, aniž byste potřebovali opouštět vozidlo. To znamená zkrácenou dobu na vjezd a na výjezd a také to, že jakmile přijedete pozdě odpoledne domů z práce, k teplé večeři v kuchyni se dostanete o nějakou tu minutku rychleji. To je docela příjemná výhoda tohoto systému.

Mluvili jsme ale o zajištění větší bezpečnosti majetku a to je samozřejmě ještě významnější aspekt. Motorový pohon zaručí, že vrata setrvávají v průběhu dne a noci hermeticky uzavřená. Jakákoli snaha o násilné otevření vrat je předem odsouzena k neúspěchu.

Pohonem otevíraná a zavíraná vrata ale mají ještě jednu schopnost. Automaticky detekují překážky v chodu brány, dopředu rozpoznají situaci, kdy by vrata mohla narazit na nějakou překážku a stihnou se tak včas zastavit. To je důležité především pro bezpečnost osob pohybujících se v okolí vrat, například neopatrných dětí. Zmíněné funkce mají na starost speciální bezpečnostní fotočlánky.

Systém vrat neustále provádí sebekontrolu a okamžitě signalizuje každou dysfunkci či chybu v propojení. Pokud vrata úplně přestanou pracovat, typicky při výpadku elektrické energie, dají se ovládat i manuálně.

V naší nabídce jsou jak pohony pro sekční vrata, tak i pro vrata výklopná a rolovací. Projděte si tuto nabídku – zvláště vám doporučujeme informovat se o tom, jaké rozměrové a hmotnostní limity vrata mají, jakým způsobem se mohou pohony přesně ovládat a samozřejmě také, kolik to celé bude stát.