Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Sekční průmyslová vrata

Jaké jsou priority, podle nichž vybíráme ideální řešení pro zabezpečení průmyslového objektu? Odolnost, vysoká kvalita zajišťující bezpečný provoz, případně příznivá pořizovací cena, to jsou aspekty, které se berou u průmyslových vrat jako samozřejmost. Ale důležité také je, aby se vrata pohybovala hladce a plynule, aby měla tichý, ale rychlý chod, a významnou věcí je také úspora místa. Toto vše mohou zajistit sekční průmyslová vrata. Ani ta v naší nabídce nechybí.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Jak přesně se mohou vrata podílet na úspoře prostoru? Jednoduše. Vychází to z jejich struktury – skládají se totiž z několika panelů (sekcí), které jsou umístěny svisle nad sebou a vyplňují tak celý stavební otvor. O stálou pozici sekcí se starají zámky umožňující také přechod vertikálního posunu na posun horizontální. Trajektorii pohybu vrat určují vodící kolejnice (tzv. kování). Vrata se otevírají kolmo nahoru, přičemž sekce jsou posunovány pod stropem, svisle nad stavebním otvorem. Hmotnost vrat přitom vyrovnává systém torzní hřídele s lankovými bubny a pružinami.

Ať jsou vrata v jakékoli poloze, nikdy nezabírají zbytečné místo před sebou nebo za sebou. Navíc se pohybují rychle. U podniků, kde je velmi intenzivní provoz, užití sekčních vrat namísto klasických jedno- nebo dvoukřídlých vrat znamená nezanedbatelné zvýšení kvality výroby.

Nyní k technickým parametrům našich produktů – kování je tvořeno ocelovými L-profily s integrovaným těsněním a vodící kolejnicí o tvaru písmene „J“. Stěny profilů mají sílu 2 mm a na povrchu je kování upraveno galvanickým zinkováním. Spoje profilů využívají technologii TOX pro spoje plechu bez narušení zinkové vrstvy, manipulaci s vraty umožňují pevná nylonová pojezdová kolečka s integrovanými kuličkovými ložisky.

Sekce jsou z pozinkovaného plechu, jejich povrch je opatřen odolnou polyester-silikonovou barvou (standardně bílou, možné je ale také nástříkání barvou dle odstínů RAL, případně užití fólie s imitací dřeva). Na výběr je také alternativa hliníkových profilů.

KALKUKACE

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace sekčních průmyslových vrat zdarma

Vrata se otevírají ručně, pomocí kliky se zámkem a madla (nebo, jde-li o vrata větších rozměrů, pomocí řetězové převodovky). Ale za zvážení jistě stojí možnost otevírat a zavírat vrata elektropohonem, pomocí dálkového ovladače nebo jiného typu ovládání. Tato varianta je nesrovnatelně rychlejší a bezpečnější.

Vyberte si také z naší nabídky doplňků, jimiž vrata lze opatřit – okénka, celohliníkové prosklení, větrací mřížky nebo integrované vstupní dveře.