Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba
10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Pohony rolovacích garážových vrat

Pohony rolovacích garážových vrat vyhovují těm, jimž se hodí každý centimetr ušetřeného místa. Například výklopná vrata zaberou během otevírání a zavírání hodně prostoru směrem dovnitř i ven, rolovací vrata se naopak otevírají kolmo nahoru a ve svrchní části se stáčejí do spirály. Tento šikovný mechanismus lze doplnit dalším praktickým doplňkem – a tím je tedy ovládání elektropohonem.

Pohony rolovacích garážových vrat přinášejí velký komfort. Mnohým to může připadat jako zbytečnost, ale znáte to – jak si jednou zvyknete, už nebudete chtít měnit zpátky. Skutečnost, že s vraty nemusíte přijít do bezprostředního kontaktu – prostě cvaknete vypínačem na zdi nebo zmáčknete knoflík na dálkovém ovladači – šetří hodně času. Oceníte zvláště za chladných zimních dnů, kdy po příjezdu domů pozdě večer nebudete muset vystoupit z auta do dvacetistupňového mrazu jen kvůli tomu, abyste otevřeli garáž.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Ovládání elektropohonem je přehledné a spolehlivé. Jde o inteligentní zařízení, samozřejmostí je rychlé samoprogramování elektroniky při počáteční aktivaci a široká škála funkcí. Někdy potřebujete otevřít vrata jen částečně, někdy vyžadujete rychlejší zavření, jindy zase pomalejší. To všechno vyřídí jen pár stisků tlačítkem na ovladači. Ale nejde jen o pohodlí. Klíčová je totiž taky otázka bezpečnosti. Vrata ovládaná elektropohonem chrání majetek nesrovnatelně lépe než vrata, která otevíráte madlem. Bezpečnostní fotobuňky navíc během zavírání detekují veškeré překážky v okolí vrat. Zaznamená-li systém nějaký předmět nebo osobu, vrata se okamžitě zastaví, aby nedošlo k újmě na zdraví nebo na majetku.

Mezi doplňkové bezpečnostní prvky pro pohony rolovacích garážových vrat, patří infrazávora, maják nebo klíčový spínač.

Naše produkty vystihují tato hesla: dokonalý design a péče o detaily. Produkty z našeho sortimentu jsou vyráběny z kvalitních materiálů. Vzhledem ke zvláštní pozornosti věnované ergonomickým hlediskům výrobky mají originální vzhled čistých linií a vypadají tak jednoduše skvěle. Zaručujeme tedy příjemný pocit při ovládání zařízení.

Ovládání elektropohonem má ještě jednu výhodu. Nevyžaduje totiž žádnou speciální údržbu. I přesto produkty disponují dlouhou životností.

Největším problémem, který může pro uživatele vrat ovládaných elektropohonem nastat, jsou výpadky elektřiny. Snadná pomoc – vrata se dají pak otevřít pomocí nouzového odjištění, zevnitř i zvenku.

Projděte si naši nabídku, v níž jsme se snažili pamatovat na všechny typy vrat. Jistě si tak vyberete i vy mezi pohony rolovacích garážových vrat.