Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Stínící technika

Stínící technika patří mezi nejvyhledávanější prostředky a to obzvláště v létě. Přímý sluneční svit opírající se o okna bytu nebo domu není vždy ta nejpříjemnější věc na světě. Obzvláště v letních měsících vyhledáváme spíše stín, který mimo jiné nabízí lepší podmínky pro práci nebo pro studium.

Proto nechybí v naší nabídce široký výběr stínící techniky, kterou je možné instalovat do všech typů plastových oken od nás. Stínící technika je vyráběná společností CLIMAX, jež je v tomto oboru jedna z nejrespektovanějších a nejsilnějších společností na českém trhu. Společnost CLIMAX sídlící ve Vsetíně působí na českém trhu už přes dvacet let, vyrábí žaluzie, rolety, markýzy i folie v mnoha variantách a z celé řady materiálů. Protože naše společnost Ideal Okna usiluje o co největší komplexnost své nabídky, aby uspokojila potřeby každého zákazníka, je pro nás partnerství s touto firmou významné a velmi důležité. Nejen všestrannost a flexibilita, ale také vysoká (a neustále do detailu kontrolovaná) kvalita každého výrobku je prvkem, který šlechtí CLIMAX (a věříme, že stejně tak i nás).

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Možná rozmýšlíte, která stínící technika je pro vás nejvhodnější. Je dobré si položit otázku, zdali potřebujete úplné zatemnění či zaclonění proti slunci, nebo vám jde spíše o soukromí a chcete se ochránit před pohledy zvenčí.

Žaluzie jsou obecně trochu více univerzální, hodí se do všech typů interiérů. Snadno se instalují a nevyžadují velkou údržbu. Stále větší oblibu si získává varianta horizontálních žaluzií, které přináší netradiční estetický vzhled bytu a v naší nabídce pochopitelně nechybí. S roletami se zase manipuluje o něco snadněji. Obecně se ale nedá říct, že by mezi oběma technikami s ohledem na účinnost jejich funkce existovaly nějaké dramatické rozdíly. Těžko můžeme hledat nějaké parametry, jimiž by žaluzie významně převyšovaly rolety nebo obráceně. Kvalitní roleta plní svoji funkci stejně dobře jako kvalitní žaluzie. Ale nutné je dát důraz na to slovíčko „kvalitní“.

Stínící technika v podobě markýzy má schopnost zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Ovládají se klikou nebo pomocí motorického ovládání se spínačem.

Na závěr ještě zbývá varianta bezpečnostních a stínících fólií, což je nejlevnější řešení, které nezatemňuje tolik místnost, ale ty nejnebezpečnější složky slunečního záření (UV paprsky) filtruje.

Více se ale dozvíte v samostatných sekcích:

žaluzie
rolety
markýzy
bezpečnostní, stínící fólie