Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Profil GEALAN S8000 IQ

Profil GEALAN S8000 IQ je ideálním řešením pro výraznou úsporu tepla. Díky systému šesti komor a hloubce 74 mm je zaručena dokonalá tepelná i protihluková izolace a výborná stabilita. Funkčnost okna po řadu let zajistí ocelová výztuž. Komfortu bydlení dosáhnete pomocí patentovaného systému automatického větrání GECCO.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Vedle šestikomorového uspořádání a stavební hloubky 74 mm má profil GEALAN S8000 IQ ocelovou výztuž, která zaručuje bezvadnou funkčnost okna po dlouhá léta a velmi dobrou stabilitu. Plastová okna z profilů GEALAN dodávaná firmou Ideal Okno s.r.o. jsou optimální pro výraznou úsporu tepla, jelikož již samotné tepelně izolační vlastnosti PVC zaručují výbornou izolaci. Vícekomorové okenní profily mají promyšlenou konstrukci. Každá komora navíc nejen zvyšuje tepelné izolační vlastnosti, takže teplo zůstává uvnitř a chlad venku, ale také zajišťuje dobrou protihlukovou izolaci. I u tohoto profilu lze použít patentovaný větrací systém GECCO (GEALAN CLIMA CONTROL), který zajišťuje větší komfort bydlení díky klapce zajišťující regulovanou výměnu vzduchu mezi interiérem a venkovním prostředím. Profil také zajišťuje vysoký komfort čištění díky příslušně dimenzované drážce rámu. Plastová okna z profilu GEALAN nabízíme kromě klasické varianty s plošným odsazením i ve variantě s poloplošným odsazením a se zaobleným přesahem křídla i odpovídající zasklívací lištou. S plastovými okny z profilů GEALAN ušetříte více peněz, zlepší se Váš komfort bydlení a navíc přispějete k ochraně životního prostředí. Profil GEALAN S8000 IQ nabízíme v moderních acrylcolorových barvách a v atraktivních dekorech dřeva.

Kalkulace

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace pro profil Gealan S8000 IQ zdarma

Dřevodekorová variace profilů GEALAN je určena pro ty uživatele, kteří nedají dopustit na osvědčený design vytvořený matkou přírodou – design dřeva. Na výběr je dokonce celá řada typů dřevěného dekoru – líbí se vám více dub, zlatý dub, mahagon nebo ořech?

Pěkně vypadající okna v přírodním stylu v kombinaci s moderní okenní technikou se hodí především při renovaci starších domů, kdy si zachová architektura svou zvláštní estetiku. Pokud zvolíte oboustranné foliování, bude přírodní vzhled oken zaručen také při jejich otevření.

Dřevěná okna ale tento profil připomíná pouze vzhledem. Co do technického hlediska je to plast se všemi svými pozitivy – znamená to tedy, že okna jsou to trvanlivá, nenáročná co se týče údržby, odolná vůči povětrnostním vlivům.

Nadchl Vás také profil GEALAN S8000 IQ?

Kalkulace

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace plastových dveří z profilu Gealan S8000 IQ zdarma

Stavební hloubka 74mm
Počet komor 6
Součinitel prostupu tepla
Uw při zasklení Ug = 1,1
1,2
Součinitel prostupu tepla
Uw při zasklení Ug = 0,6
0,7
Distanční rámeček nerezový i hliníkový
Bezpečnostní body Použité kování „activPilot“
1) zajíždění osmihraného hříbku do rámového protiplechu
2) bezpečnostní protiplechy s ocelovým můstkem a integrovanou profilovou podložkou
Barva těsnění šedá
Stavební tvary čtverec, obdelník, půlkruh, kruh